Anatomické implantáty a jejich přednosti

Rozhodla jste se pro plastickou operaci prsu a nejste si úplně jistá, jaký typ implantátů vybrat? Záleží na tom, co od zákroku očekáváte a kam se bude váš život ubírat po něm. Chcete- li dobývat svět modelingu a živit se dokonalým tělem s napěchovaným dekoltem, vystačíte si s kulatými implantáty. Pokud je vaším cílem mírné zvětšení poprsí po porodu nebo jeho úprava po kojení, je lepší sáhnout po anatomických. 

Anatomické implantáty - odkud vzaly svůj název?

Anatomické implantáty byly vytvořeny s ohledem na tvar ženského prsu. Napodobují maximálně přírodní prs, i když se tak trochu pohřešují proti představě ideální kulatého prsu, který je středově souměrný podle bradavky. Taková prsa vypadají pěkně na aktech starých mistrů, ale realita je trochu jinde. Když se podíváte na svůj prs z profilu, neuvidíte polokouli, ale kapku. Odshora postupně zvětšuje svůj objem a výrazně širší je až nejspodnější část. Proto se anatomickým implantátům někdy říká kapkovité. 

Pokud chcete například po porodu a kojení zpátky svá původní přírodní prsa, vsaďte na
anatomické implantáty. Ty se dokonale přizpůsobí vašim dispozicím. 

Věčné dilema: kulaté, nebo anatomické?

Výběr nemusí být Sophiina volba ani klání s názvem Kulaté versus anatomické, když si klientka ujasní, co chce. Každý druh je vhodný pro určitý účel, naturel ženy, typ její postavy, věk apod. Kulaté jsou pro ty, které chtějí strhnout na sebe pozornost napěchovaným výstřihem i za cenu silikonového odhalení. Anatomické naopak dovedou být nenápadné a ženy si je pořizují spíše proto, aby neměly pocit, že jim v oblasti hrudníku něco chybí. 

Anatomické implantáty si vybírají maminky a ženy po zdravotně indikovaných operacích. Nechte si s jejich pomocí vrátit zpět svou přirozenou krásu

Všechny značky umí anatomické

Anatomické implantáty vyrábějí všechny solidní výrobci silikonových implantátů. Na českém trhu jsou běžně dostupné. Samozřejmostí jsou u nich různé povrchové úpravy proti posunutí, vysoká kohezivita výplně a další nejmodernější vychytávky

V takovém množství snadno najdete velikost a provedení, které vám padne. Nebojte se to zkusit.

Před a po augmentaci aneb kdo pozná rozdíl

Méně je někdy více. Stačí nepatrná změna, zpevnění, mírném přidání objemu a pozvednutí a výsledek je překvapivě dokonalý. Podívejte se do galerií klinik na fotky před a po augmentaci s anatomickými implantáty. Dokončené dílo řekne více než stovky slov.

Anatomické implantáty působí přirozeně i na velmi štíhlých ženách. Vyberte si je a brzy zapomenete, že vaše poprsí je zvětšené uměle.

Proč je cena anatomických implantátů vyšší?

Stejně jako proč je hruškový kompot dražší než jablečný. Cenu prsních implantátů neurčuje  jen použitý materiál. Symetrické věci (tedy kulaté implantáty) se snadněji vyrábějí. U těch anatomických si výrobci pohrávají s různými poměry výšky a šířky, konkrétním tvarem kapky a zaoblením základu. Suma sumárum to dělá několik tisícovek navíc.

Anatomické implantáty starším připomínají mládí, ale ne  mladickou nerozvážnost.Půjde o rozhodnutí, kterého nebudete litovat   

Zvětšení prsou bez implantátů?

Bohužel, něco takového není možné. Provádí se modelace poprsí, kdy se prsa pomocí chirurgického řezu zpevní a nadzvednout, může fungovat nejvýš na principu optického klamu. Ani v plastické chirurgii jako výplň hojně používaný vlastní tuk klientky sám bez silikonu na to nestačí.

Anatomické implantáty jsou sázka na jistotu. Pořiďte si je!

Anatomických implantátů jsou plné diskuze

Abyste měly jistotu, že nešlápnete vedle, zasurfujte v internetových diskuzích. Většina žen má anatomické implantáty.

Související příspěvky