LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Mikrojehličková radiofrekvence

Přístroj pro mikrojehličkovou radiofrekvenci účinně řeší strie, jizvy, vrásky. Jedná se o nejúčinnější metodu v redukci jizev a bílých strií. Vyzkoušejte toto účinné ošetření a objednejte se na nezávaznou konzultaci.

Cena zákroku od:

od 3 450 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dnů

O zákroku

Za pomoci mikrojehličkové radiofrekvence k hladkému tělu bez strií, vrásek i jizev. Kromě toho působí také i na již dávné, třeba i dříve redukované, strie.

Každý stárne podle biologických hodin, které má nastaveny, tudíž nelze ovlivnit přirozené projevy, které se na těle postupně tvoří – ochablá pokožka, vrásčitá tvář, jizvy po akné, mimické vrásky. Dnes však lze za pomoci mikrojehličkové radiofrekvence opětovně zpevnit tělo, zbavit se vrásek a vyhladit nerovnosti na kůži.

Proč právě mikrojehličková radiofrekvence dokáže takové divy?

Jedině s mikrojehličkovou radiofrekvencí dosáhneme vynikajících a trvalých výsledků. Okamžitě po ošetření je na kůži viditelná proměna, po 2–3 opakováních získáte omlazenou pokožku, dochází ke zredukování nežádoucích kožních problémů. Na rozdíl od jiných radiofrekvenčních estetických ošetření, která nejsou dostatečně výkonná a nelze u nich monitorovat hloubkovou teplotu, tudíž dochází ke zřetelným vedlejším účinkům, je tato ojedinělá a prémiová metoda schopna účinně ovládat sílu tepelné energie do přesně určené hloubky v podkoží (až 3,5 mm průnik) bez rizik a poškození svrchní vrstvy kůže.

Bližší informace k zákroku

Zákrok je ambulantní, miniinvazivní a prémií je jeho vysoká účinnost. V průběhu ošetření automaticky pronikají tenké (pozlacené) mikrojehličky do přesně lékařem stanovené hloubky v podkoží a v době průniku se automaticky v milisekundě uvolní silná tepelná energie (radiofrekvenční vlna). Tepelným zahřátím se kolagenní a elastinová vlákna vypnou, čímž aktivují vypínací (liftingový) účinek spolu s nastartováním obnovy kolagenu a elastinu. Dermální povrch není poškozen, zároveň je zahájen v podkožní oblasti regenerační proces. Omlazující a vyhlazující efekt je viditelný okamžitě. Ošetření s mikrojehličkovou radiofrekvencí lze provádět po celý rok bez výhrad, dle genetických dispozic je zákrok určen pro dospělé bez omezení věku. V závislosti na velikosti ošetřované plochy a typu řešeného kožního problému je zákrok opakován 1–3x, s časovým rozestupem přibližně měsíc. Konečný účinek trvá až 2 roky.

Výhody zákroku

Mikrojehličková radiofrekvence zpomaluje průběh stárnutí, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje stav pokožky včetně redukování kontur kůže. V dnešní době patří k nejúčinnějším ošetřením v estetické medicíně pro svoji bezpečnost, bez nutnosti chirurgických zásahů, s dvojím efektem – omlazení, obnovení kolagenních a elastinových vláken. Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními.

Při možnosti nastavitelnosti délky mikrojehliček až do 3,5 mm, je možné ošetřovat různé hloubky podkoží.

 • checkViditelný účinek s dlouhotrvajícím efektem
 • checkExkluzivní prémiový přístroj
 • checkZpevnění ochablé kůže na problematických místech
 • checkNekompromisní účinek v boji proti striím a jizvám
 • checkOšetření je možné provádět na celém těle včetně obličeje a očního okolí
 • checkLiftingový účinek, sjednocení pleti, stažení pórů
 • checkOdstranění mimických i hlubokých vrásek
 • checkStimulace tvorby kolagenu a elastinu

Svěřte se do péče prémiové kliniky plastické chirurgie

Vedené vyhledávaným plastickým chirurgem MUDr. Lucií Zárubovou.

Průběh ošetření

Zákrok probíhá ambulantně, bez anestezie, u citlivějších pacientů lze použít znecitlivující krémy. Speciální hlavice s pozlacenými mikrojehličkami umožňuje pronikat do kožní tkáně s určenou bipolární radiofrekvenční energií s nastavením požadované hloubky prostupnosti, kde prohřeje kolagenová vlákna, aniž by porušovala dermis. Ošetřená oblast vykazuje po zákroku jemné zarudnutí, během cca 2 hod. však vymizí. V závislosti na ošetřované velikosti plochy je zákrok 30minutový, až hodinový, bez omezení se lze věnovat pracovnímu i společenskému režimu.

Specialista

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

 • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
 • vedoucí lékařka Premier Clinic
 • více než 500 zákroků operace prsou za rok
 • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
 • mezinárodní školitelka operačních technik

Alternativy zákroků - klienti doporučuji

Mikrojehličková radiofrekvence lze kombinovat s dalšími méně či více invazivními zákroky. Lékař může ošetření doplnit dále o dermální výplně, frakční resurfacing CO2 laserem a další zákroky. Pro optimální postup ošetření nás kontaktujte pro objednání na nezávaznou konzultaci.

Kontraindikace:

 • Zánět, akutní infekce, bakteriální dermatitida
 • Onkologická onemocnění včetně rakoviny kůže
 • Těhotenství, kojení
 • Alergie, autoimunitní choroby, astma
 • Diabetes
 • Epilepsie
 • Cévní nemoci, křečové žíly, trombózy
 • Srdeční potíže, kardiostimulátor v těle
 • Vysoký krevní tlak

Každý zákrok je vždy nutné zkonzultovat s ošetřujícím lékařem, který s Vámi probere postup ošetření, zároveň je důležité posouzení způsobilosti k zákroku.

Před zákrokem

Pro obnovu stárnoucí kůže, tonizaci pleti, zlepšení textury, likvidaci či redukci pigmentových skvrn a jizev po akné nebo neštovicích je pro Vás připraven bezpečný a šetrný zákrok, který je bez potíží snášen, přesto věnujte pozornost, komu není určen.

Po zákroku

Po ošetření přibližně 2 dny se pokožka může projevovat zarudnutím, které samo zmizí. Doporučujeme ošetřované oblasti mazat hydratačními krémy proti vysoušení pokožky. Po zákroku se vyhněte přibližně 2 měsíce přímým slunečním paprskům, chránit kůži kvalitními opalovacími krémy s vysokým PH faktorem je velmi žádoucí.

Po ošetření se redukují mimické vrásky, omlazuje, zpevňuje a vypíná ochablá pokožka, dochází ke zlepšení vzhledu. Protože v kůži probíhá vytváření nových kolagenních a elastinových vláken (tzv. neokolagenogeneze a neoelastogeneze), a nejde o krátkodobý proces, je jakost pokožky zdokonalována ještě v průběhu příštích 3 – 6 měsíců. Absolutně exkluzivního účinku je dosaženo u ošetření jizev, převážně po akné, strií a kožních nerovnoměrností, což je viditelné hned po 1 ošetření.

Kolagen je základem pro stavbu našeho těla. Bez něj tělo chřadne a stárne. Omlazená a krásná již nepatří jen do titulků modelek či filmových hvězd. Dopřát si tu nejlepší profesionální péči si můžete i Vy! A samozřejmě i muži!

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×