LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Frakční resurfacing

Ošetření frakční resurfacing CO2 laserem se efektivně zaměřuje na řešení kožních potíží, jako jsou pigmentace, jizvy, rozšířené póry, aknózní pleť, výrůstky, znaménka, bradavičky, strie, nerovnosti kůže, póry, senilní skvrny.

Cena zákroku od:

od 10 292 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dní

O zákroku

Frakční resurfacing s využitím kvalitního vysokovýkonného CO2 laseru výrazně napomáhá při stimulování kolagenových a elastinových vláken pro omlazení pokožky, zpevňuje, regeneruje, vyhlazuje. Ošetření frakční resurfacing se efektivně zaměřuje na řešení kožních potíží, jako jsou pigmentace, jizvy, rozšířené póry, aknózní pleť, výrůstky, znaménka, bradavičky, strie, nerovnosti kůže, póry, senilní skvrny.

V estetické, chirurgické i gynekologické medicíně je špičkový CO2 laser všestranným pomocníkem, který cíleně ošetřuje oblast bez nutnosti šití, pro získání vyhlazené a omlazené pokožky, bez jizev a krvácení.

V čem je frakční CO2 laser lepší?

Frakční resurfacing dnes patří k jednomu z nejmodernějších ošetření v estetice – právě CO2 laser disponuje vysokým výkonem, ustáleným pulzem, variabilitou pro použití. Mezi hlavní prioritu patří i vysoká vstřebatelnost paprsku ve vodě, komfortnější a bezpečné ošetření.
První využití v estetickém lékařství našel tento laser už v r. 1964, a v dnešní době si udržuje místo mezi jedničkami jako nejpoužívanější svého druhu. Jeho účinnost splňuje všechna zdravotní i estetická kritéria bez poškozování okolní kožní i podkožní tkáně.

Bližší informace k zákroku

Frakční resurfacing se provádí ambulantně v místním znecitlivění anestetickým krémem, případně v analgosedaci. Jde o miniinvazivní zákrok, který je vhodný, ale ne podmínečný, absolvovat spíše v zimních měsících. Není limitován věkem ani pohlavím, vždy je ale nutná konzultace pro případnou adaptabilnost pacienta k zákroku. Na konkrétní ošetřované místo pronikají laserové paprsky v mnoha miniaturních zhuštěných bodech, které způsobují odpaření svrchní vrstvy epidermu, aniž by poškozovaly okolní či hloubkovou tkáň, mají obnovovací schopnost, jelikož stimulují nová kolagenová vlákna, a zároveň působí i na hluboké vrásky. Frakční resurfacing umožňuje nasazení do běžného pracovního režimu téměř okamžitě, v závislosti na individuální schopnosti hojení a regenerace, i na velikosti ošetřené oblasti, je doba rekonvalescence asi 5–10 dnů. Časová náročnost zákroku je přibližně 90 minut včetně přípravy.

Výhody zákroku

Kromě estetického hlediska, zlepšení vzhledu kůže, má frakční resurfacing také účinek omlazující, jelikož dlouhodobě stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu, ale i preventivní, protože např. při včasném odstranění bradavic napomáhá předcházení zdravotních problémů. Výhodou laserového zákroku frakční resurfacing oproti chirurgickému je minimalizace zátěže na organismus.

 • checkZhojení bez jizev
 • checkSnížená krvácivost i bolestivost
 • checkBezpečný a účinný ambulantní zákrok
 • checkRychlé obnovení pokožky
 • checkCílené ošetření určených oblastí
 • checkRedukce vrásek, zpevnění a vyhlazení pokožky
 • checkZpomalení stárnutí
 • checkZlepšení kvality a struktury pokožky

Alternativa zákroku - klienti doporučují

Jsou Vaším problémem spíše jizvy, strie, či máte zájem o alternativní ošetření s kratším hojením? Pak pro Vás je možná alternativa mikrojehličkové radiofrekvence SECRET.

Průběh ošetření

Frakční resurfacing probíhá ambulantně při místním znecitlivení. Vysokovýkonný frakční laser přenáší vytvořením tisícovky miniaturních termálních pulzů laserový paprsek přímo na předem určenou plochu, kde dochází k přeměně tepelné energie, stimulaci obnovy a k vaporizaci (odpaření) tkáně. Laserovým paprskem lze usměrňovat rozsah i vysílanou energii. Frakční laserový paprsek rovněž eliminuje krvácivost a bezpečnost ošetřovaného místa. Bezprostředně po ošetření je místo zarudlé a oteklé, pacient však není omezen a může se věnovat každodenní činnosti.

Specialista

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

 • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
 • vedoucí lékařka Premier Clinic
 • více než 500 zákroků operace prsou za rok
 • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
 • mezinárodní školitelka operačních technik

Kontraindikace:

 • Zánět, infekce, bakteriální dermatitida
 • Nádorová onemocnění
 • Epilepsie
 • Čerstvě opálená pokožka
 • Náchylnost k tvorbě oparů, jizvení či kožních problémů (rosacea)
 • Těhotenství, kojení
 • Cévní nebo srdeční potíže, kardiostimulátor
 • Alergie, autoimunitní nemoci

Upozornit lékaře na další zdravotní potíže i léky, které užíváte, pomůže vyvarovat se zbytečným následným problémům.

Před zákrokem

Frakční resurfacing patří k bezpečným zákrokům, jako ideální řešení pro krásnou a omlazenou pleť, i u něj však existuje omezení pro aplikaci.

Kontraindikace:

Zánět, infekce, bakteriální dermatitida
Nádorová onemocnění
Epilepsie
Čerstvě opálená pokožka
Náchylnost k tvorbě oparů, jizvení či kožních problémů (rosacea)
Těhotenství, kojení
Cévní nebo srdeční potíže, kardiostimulátor
Alergie, autoimunitní nemoci

Upozornit lékaře na další zdravotní potíže i léky, které užíváte, pomůže vyvarovat se zbytečným následným problémům.

Po zákroku

Frakční resurfacing patří mezi poměrně komfortní zákroky, ošetřovaná místa mohou být zarudlá s projevem malých otoků. Po ošetření se na kůži vytvoří drobné stroupky, které postupně usychají a během 2–4 dnů se odloupnou. Není vhodné stroupky odstraňovat! Pokožka pod nimi zůstává zčervenalá, časem zesvětlá a vytvoří se nová kožní tkáň.

Je důležité nevystavovat min. 2 měsíce kůži přímému slunečnímu záření nebo navštěvovat solária, aby nedošlo k nechtěné pigmentaci. Než dojde ke zhojení, je vhodné ošetřovanou plochu mazat hydratačními krémy a používat kvalitní ochranné krémy s vysokým UV faktorem. Správná péče po zákroku zvyšuje efekt ošetření.

Konečný výsledek je znatelný okamžitě a v průběhu několika měsíců se maximalizuje, jelikož ošetřená oblast zesvětlá a aktivací regeneračních procesů, které frakční resurfacing vyvolává, dojde k vytvoření nové kožní tkáně. Frakční resurfacing lze v závislosti na fototypu, genetických dispozicích k regeneraci či elasticitě pokožky několikrát opakovat, vždy po měsíci (doporučovány jsou 3 ošetření). Při dodržování správného domácího ošetřování dle lékařských pokynů i ochrany proti nadměrnému slunění, vydrží frakční resurfacing až 5 let.

Stárneme všichni stejně. Stárnout z grácií a přijímat všechny svoje tělesné nedokonalosti je normální. Ale omládnout, vyhladit a zbavit se nežádoucích jizviček a kožních nedostatků, je mnohem lepší – nejen pro pocit být se sebou spokojený, ale posunout své tělo k dokonalosti a kráse.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×