Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Odstranění podbradku

Odsátí přebytečného tuku v oblasti podbradku. Možná je také kombinace pro vypnutí kůže s laserovou liposukcí.

Cena zákroku od:

od 17 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Odstranění podbradku, který Vám pohledově vytváří pod bradou nehezký vak či Vám brada splývá s krkem, dnes jednoduše řeší estetická a chirurgická medicína odsátím nechtěného tuku v této oblasti, odstraněním povolené kůže nebo vytažením kůže v kombinaci s faceliftem. Genetické dispozice nám totiž dosti často ukládají tuk v oblastech, kde se ho nelze ani drastickými dietami či nadměrným tělesným cvičením zbavit. Kromě toho vlivem věku pokožka ochabuje, ztrácí pružnost a vytváří nevzhledné převisy.

Výhody zákroku

  • checkOdstranění tukové tkáně pro zdůraznění obličejových rysů
  • checkAmbulantní nenáročné ošetření
  • checkOmlazený vzhled
  • checkVynikající výsledky s dlouhodobým efektem
  • checkBez viditelných jizev

Kombinace zákroků - doporučení klientů

Odstranění podbradku lze kombinovat s faceliftem, liposukcí brady či jinými estetickými zákroky. Máte zájem o provedení více zákroků v jedné operaci - kontaktujte nás a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci s lékařem, který doporučí vhodnou kombinaci daných zákroků.

Průběh ošetření

Odstranění podbradku probíhá ambulantně v lokální anestezii, v analgosedaci nebo pod celkovou narkózou.

Šetrná metoda odstranění podbradku liposukcí efektivně – vpravením malé kanylky za pomoci drobných vpichů pod bradou nebo pod ušními boltci – likviduje přebytečné tukové buňky odsátím. Jde o 30min. zákrok, po kterém je pacientovi nasazen elastický kompresní obvaz a pacient se navrací do běžného života.

Principem odstranění podbradku s faceliftem obličeje je veden řez ze spánkové oblasti nad ušima směrem dolů před ušní boltec, pak směrem nahoru přes rýhu za ušním boltcem až k ukončení řezu ve vlasové oblasti. Kůže je uvolněna, vytažena, nadbytečná část odstraněna. Rána je zašita vstřebatelnými stehy, zakryta obvazem a zafixována elastickou kompresí. Na odstranění podbradku faceliftingovým vytažením je potřeba asi 60 minut, 1denní hospitalizace a asi týdenní pracovní neschopnost.

Před zákrokem

Odstranění podbradku patří k miniinvazivním nebo invazivním zákrokům, v závislosti na typu ošetření. O vhodnosti a správném výběru zákroku, aby byl pro pacienta co nejefektivnější, rozhodne lékař. Kde není vhodný:

Zánět, akutní infekce
Nádorová onemocnění
Těhotenství, kojení
Alergie, autoimunitní choroby
Epilepsie
Porucha srážlivosti krve
Srdeční a cévní potíže

Po zákroku

Vzhledem k tomu, že při odstranění podbradku dochází k zásahu velmi citlivých míst s nervovým zakončením, může pacient po zákroku pociťovat bolest, v místech vpichů může docházet k malým otokům. Lze podat léky proti bolesti, otoky samy vymizí (je žádoucí ošetřené místo ledovat). Kompresní bandáž je nutné nosit přibližně 14 dnů. Po odstranění podbradku je doporučeno vyhnout se návštěvě solárií, sauně, nebo zvýšené sportovní aktivitě. Výsledky odstranění podbradku jsou při dodržování správné životosprávy a hlídání si váhy, dlouhodobé. Maximalizace výsledku probíhá v průběhu 1–3 měsíců, kdy je odstranění podbradku již zcela viditelné. Vše závisí rovněž na elasticitě pacienta, na dispoziční adaptabilitě k vypnutí kůže, aby nedocházelo po odstranění podbradku k nehezkým varhánkům povolené pokožky.

Odstranění podbradku lze kombinovat s faceliftem, liposukcí brady či jinými estetickými zákroky.

Stále je co zdokonalovat. Odstranění podbradku má kromě estetického hlediska i charakter omlazující. Úpravou oblasti pod bradou se zvýrazní dolní část obličeje, potažmo celý obličej, prodlouží se krk, zvýší se Vám sebevědomí a Váš obličej získá mladší vzezření. Vytvarovat nohy můžete jízdou na kole, na zpevnění rukou Vám stačí kliky, na nahromaděný tuk v podbradku však funguje pouze odstranění podbradku lékařsky.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×