LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je šetrným zákrokem odstranění tuků a je využívána převážně tam, kde není vhodná nebo možná liposukce. Je vhodná k redukci malých tukových depozit.

Cena zákroku od:

od 15 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

Bližší informace k zákroku

Injekční lipolýza patří k nové generaci estetických zákroků a svou šetrnou procedurou je využívána převážně tam, kde není vhodná nebo možná liposukce. Ošetření se zaměřuje na menší části těla, jako jsou tukové polštářky na pažích, pod bradou, na vnitřních stehnech, bocích, na břiše, na prsou mužů (gynekomastie), které nelze odstranit cvičením ani dietou. Pro svou jednoduchou ambulantní metodu, nezatěžující organismus, patří k vyhledávanému ošetření, které napomáhá účinně modelovat tělo, redukovat malé tukové zásoby a rovněž efektivně zmírňuje projevy celulitidy.

Velkou výhodou této prémiové metody je její aplikace, kdy je do těla vpravena injekčně látka, která rozpouští tukové buňky postupně a rovnoměrně. Nemusíte podstupovat narkózu, ani náročnější verzi odstraňování tuků většího rozsahu – liposukci – navíc Vám zákrok zabere jen 30 minut. Výsledek je sice postupný avšak při dodržování stravovacích pravidel a zdravého pohybu, i trvalý. Pro ještě lepší výsledek lze zákrok v rozpětí 2–4 procedur po 8 týdnech opakovat.

Zákrok je bezpečný a skoro bezbolestný (je doporučováno chladit ošetřená místa), zpevňuje a vyrovnává pokožku, bez vedlejších rizik. Injekční lipolýzu lze kombinovat s jinými neinvazivními i invazivními zákroky.

Proč injekční lipolýzu?

Jednoduše bez nutnosti chirurgického zásahu Vás zbaví přebytečného tuku tam, kde ho nechcete mít. Kdekoli na těle. Lipolytická látka, která je mikrojehličkami vpravována pod kůži, obsahuje přírodní enzym známý jako fosfatidylcholin neboli lecitin, současně s dalšími přírodními účinnými látkami. Fosfolipidy v nich obsažené se podílejí na regulaci a rozpadu tukových buněk, mají pozitivní vliv na cirkulaci krve, absorpci, a tím rychlé vylučování z těla přirozenou cestou.

Výhody zákroku

 • checkAmbulantní neinvazivní ošetření bez nutnosti hospitalizace
 • checkJednoduché řešení konkrétní problematické lokality těla
 • checkBezbolestný, bez nutnosti anestezie
 • checkŠetrná metoda
 • checkČasově a fyzicky nenáročný
 • checkBez potřeby nošení elastického prádla

Alternativa zákroku - klienti doporučují

Potřebujete řešit více problematických partií a injekční lipolýza by neměla takový efekt? Nabízíme také další možnosti odstranění tuků jako jsou invazivnější metody tumescentní liposukce, vibrační liposukce či laserová liposukce. Tyto druhy liposukce je možné provést v lokální, či celkové narkóze.

Průběh ošetření

Při zákroku je do předem určené podkožní tukové oblasti aplikována několika drobnými injekčními vpichy lipolytická látka. Není nutné místo znecitlivovat. Ošetření trvá cca 30 minut a po aplikaci je vhodné dostatečně udržovat pitný režim. Jde o rychlý ambulantní zákrok, po němž nejsou nutná téměř žádná omezení v běžném životě.

Specialista

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

 • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
 • vedoucí lékařka Premier Clinic
 • více než 500 zákroků operace prsou za rok
 • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
 • mezinárodní školitelka operačních technik

VEDOUCÍ LÉKAŘ MUDr. Lucie Zárubová

MUDr. Lucie Zárubová, vedoucí lékařka Premier Clinic, je jedním z nejvyhledávanějších plastických chirurgů pro operace prsů v ČR. Je specialistkou onkochirurgie světové úrovně, přednáší na mezinárodních a českých kongresech plastické chirurgie. Díky své více než 20leté praxi má méně než 0,1 % komplikací a ročně odoperuje více než 500 estetických operací prsů. MUDr. Lucie Zárubová má velké zkušenosti i ze zahraničí, tři atestace, a patří mezi top 3 nejlepší plastické chirurgy pro zvětšení prsů v ČR. Nejenom kvůli tomu, ale také díky velkým zkušenostem, empatii a lidskému přístupu, který si klientky velmi chválí, mohou být objednávací termíny u MUDr. Zárubová 6 až 12 měsíců.

Před zákrokem

Zákrok je vždy důležité konzultovat s ošetřujícím lékařem. Ten navrhne, kterou oblast ošetřit, aby byl výsledný efekt co nejlepší.
Injekční lipolýza není doporučována v těchto případech:

V těhotenství
Při zánětu, infekci nebo nemoci jater, ledvin
Při poruše srážlivosti krve
Při nádorových onemocněních
Při diabetu
Při cévním nebo imunitním onemocnění, alergii

Týden před zákrokem je vhodné vysadit léky na ředění krve, pokud Vám to Váš lékař dovolí.

Upozorněte lékaře na všechny potíže, vyvarujete se tak zbytečným následným problémům.

Po zákroku

Na ošetřeném místě může po zákroku dojít k zarudnutí, otokům a modřinkám, ty se po několika dnech ztratí. Podstatné je dodržovat pitný režim – vypít denně min. 2 l tekutin, mít dostatečný přísun minerálů, vitamínů a antioxidantů pro snadnější vyplavení tuku. Není doporučována sportovní aktivita, přímé sluníčko, sauna, solárium či bazén, asi týden. V průběhu jednoho měsíce dochází ke znatelnému zlepšení vzhledu, zpevnění.

Injekční lipolýza nemá vliv na snižování nebo úpravu nadváhy, podílí se na utváření formy určených oblastí těla.

Stárnutí pleti, ztráta elasticity i pevnosti těla, je přirozený proces, který se týká každého jedince bez rozdílu věku i pohlaví. Dnešní moderní estetická i chirurgická medicína umí pomoci tam, kde je to potřeba. Cítit se ve svém těle je samo o sobě pozitivum, dopřát si však nejlepší a kvalitní péči a pomoci si zlepšit postavu či zpomalit stárnutí, je možnost dnešního století vítaná a mnohdy již nutná.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×