LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Odstranění žilek

Odstranění žilek, cévek, žilních metliček na obličeji, těle či dolních končetinách.

Cena zákroku od:

od 980 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

15 min

beautiful

Rekonvalescence:

0 dní

O zákroku

Odstranění žilek, cévek, žilních metliček na obličeji či dolních končetinách jednoduše provádí laser IPL nebo radiofrekvenční přístroj za pomoci speciálního aplikátoru. Vlivem stárnutí, kdy se zeslabují elastinová vlákna v kůži a tělo ztrácí pružnost, na základě genetických dispozic, hormonálních změn, vysokého krevního tlaku, střídání nadměrných či nízkých teplot, také častého působení slunečních paprsků, se mohou na kůži vytvářet červené nebo modrofialové žilky, které trápí velkou část populace.

Co jsou vlastně žilky?

Při nedostatečném a oslabeném žilním systému se na určitých částech těla – převážně na obličeji (tzv. kuperóza) či v podkožních oblastech – vytvářejí prasklinky, pavoučkové metličky nebo névy, které se seskupují pod svrchním epidermem, a neesteticky hyzdí. Odstranění žilek je vhodné i z preventivního důvodu, aby nedocházelo k chronickým stavům s těžším průběhem léčby.

Co je pro odstranění žilek nejvhodnější

Odstranění žilek, cévních metliček i kuperózy efektivně koriguje mikrojehličková radiofrekvence s využitím bipolární radiofrekvence, nebo lékařský IPL laser. A nezáleží, zda je to z estetického hlediska, nebo máte dispozice ke vzniku hypersenzitivního stavu pleti s charakteristickým svěděním, začervenáním, přecitlivělostí apod. Odstranění žilek a cévek lze téměř u každého fototypu i na všech částech těla. Moderní metoda využívá kombinaci intenzivního tepelného výboje spolu s radiofrekvenčním vlněním, což vede ke stimulaci povrchových tkání s cíleným rozsahem, aniž by pronikalo do spodní epidermis. Efektivně nahrazuje jiná laserová ošetření.

play-button (1) Play Video

Výhody zákroku

  • checkOdstranění žilek viditelně vylepšuje stav kůže.
  • checkViditelný účinek s dlouhotrvajícím efektem
  • checkExkluzivní prémiové lékařské přístroje
  • checkBezbolestný rychlý ambulantní zákrok
  • checkNekompromisní účinek v boji proti žilkám
  • checkOšetření je možné provádět na celém těle
  • checkSjednocení a vyhlazení pleti
  • checkBez nutnosti hospitalizace

Průběh ošetření

Odstranění žilek je ambulantní zákrok bez anestezie, s použitím znecitlivují masti. Paprsky laseru pronikají do povrchové kožní tkáně s požadovanou radiofrekvenční energií, aniž by porušovaly dermis. Při působení světelné energie dochází k absorpci hemoglobinu, následnému tepelnému prohřátí a k eliminaci žilek. Zákrok je nebolestivý, trvá přibližně půl hodiny a po ošetření se pacient bez omezení vrací do každodenního života.
Pro lepší výsledek je vhodné zákrok několikrát opakovat, vždy po cca měsíci, a lze jej kombinovat s fotorejuvenací obličeje.

Před zákrokem

Pro eliminaci žilek, cévek neboli metličkových név je odstranění žilek kvalitními lasery bezpečné a šetrné. Přesto i zde má svá omezení:

– Zánět, akutní infekce, bakteriální dermatitida
– Nádorová onemocnění
– Těhotenství, kojení
– Alergie, autoimunitní choroby
– Diabetes
– Epilepsie
– Cévní nemoci, křečové žíly, trombózy
– Srdeční potíže

Po zákroku

Po ošetření odstranění žilek se může pokožka několik hodin projevovat zarudnutím nebo malými otoky, které krátce vymizí. Doporučujeme ošetřované místo chladit a mazat kvalitními hydratačními krémy. Po odstranění žilek se vyhněte přibližně 2 měsíce přímým slunečním paprskům a chraňte kůži kvalitními opalovacími krémy s vysokým PH faktorem. Po odstranění žilek a cévek dochází k viditelnému zlepšení vzhledu asi po 5 týdnech.

Krásná a ozdravěná pokožka udělá radost každému, samozřejmě i nám, pokud Vám k ní můžeme dopomoci. Nejste jediní, které rozšířené žilky či metličky trápí, stačí, když se rozhlédnete kolem. Odstranění žilek má svůj smysl nejen z estetického, ale i psychologického či preventivního hlediska.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×