Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Rhinoplastika

Je ideálním řešením pro všechny, kteří nejsou spokojeni s nejvíce dominantní částí obličeje, nosem.

Cena zákroku od:

33 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

1 denní hospitalizace na klinice

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Celková anestezie

time

Délka zákroku:

90 min

beautiful

Rekonvalescence:

30 dnů

O zákroku

Rhinoplastika (korekce nosu) je ideálním a jednoduchým řešením pro všechny, kteří nejsou spokojeni s nejvíce dominantní částí obličeje, nosem. Jde převážně o problém estetický, kdy Vám nevyhovují jeho asymetrie – tvar, či poúrazová deformita. Lze ho zvětšit, vytvarovat, upravit odchylky, to vše operačním postupem rhinoplastikou. V rámci spojení rhinoplastiky a septoplastiky řešíme také funkční problém.

Máte zároveň i zhoršené dýchání?

Pokud kromě estetického problému trápí klienta problém funkční (zhoršené dýchání, deformita nosu), lze řešit rhinoplastiku současně se septoplastikou. Septoplastika je prováděna na naší klinice pouze lékařem z oboru ORL který spolupracuje na operaci s plastickým chirurgem. Díky tomu můžeme zaručit ten nejlepší a nejbezpečnější postup.

Bezoperační rhinoplastika versus klasická rhinoplastika

Bezoperační rhinoplastika je miniinvazivní zákrok probíhající v lokální anestezii – dokáže vyřešit prakticky jakoukoli asymetrii nosu, neřeší však chirurgické úpravy kostry nebo chrupavek nosu. Je pro organismus šetrným zákrokem a bez omezení Vás vrací do každodenního života. Klasická operační rhinoplastika probíhá pod celkovou narkózou, zatěžuje tedy více organismus, má delší průběh rekonvalescence (hojení), včetně potřebné hospitalizace, je nutná také pracovní neschopnost. Dokáže vyřešit nejen jakoukoli asymetrii, ale zasahuje i operativně do kostry nebo chrupavkovitých částí nosu. Někdy tato úprava nemusí splňovat Vaše kritéria a je nutná remodelace, která opět zatěžuje organismus.

Alternativa zákroku - klienti doporučují

Při menší deformitě je možné provést bezoperační rhinoplastiku korekcí výplní kyselinou hyaluronovou.

Průběh ošetření

Klient po předoperačním vyšetřením, které lze provést na naší klinice, je přijat v den zákroku na naší kliniku kde je provedena operace. Po operaci zůstává klient na klince další 1-2 dny a následně je propuštěný do domácího léčení.

Specialista

MUDr. VOJTĚCH ŠANDERA, MBA

  • Atestovaný plastický chirurg se zkušenostmi v oblasti plastické chirurgie, chirurgie ruky a estetické medicíny.
  • Specializuje se na zákroky zvětšení prsou, liposukce a zákroky estetické gynekologie. Dlouhodobě spolupracuje s vedoucí lékařkou Premier Clinic MUDr. Lucií Zárubovou v oblasti chirurgie prsu / rekonstrukce prsu ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné absolvovat konzultaci s plastickým chirurgem která je zpoplatněná.

Po zákroku

Je nutné dodržovat šetřící režim a rekonvalescenci. Klient musí počítat s minimální 14 denní rekonvalescencí.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×