LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Zvětšení rtů (Augmentace)

Slouží k tomu několik metod. Jedna z nich je lipofilling (přenos tukové tkáně z podkoží), doplnění objemu pomocí injekční metody s kyselinou hyaluronovou, které však jsou jen dočasnými metodami zvětšení rtů, nebo trvalé chirurgické zvětšení rtů.

Cena zákroku od:

od 8 395 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dní

O zákroku

Zvětšení rtů neboli augmentace je metoda, s kterou dosáhneme úpravy rtů do požadovaného tvaru zvýšením objemu a získání plnějšího a smyslnějšího vzhledu rtů.

Slouží k tomu několik metod. Jedna z nich je lipofilling (přenos tukové tkáně z podkoží), doplnění objemu pomocí injekční metody s kyselinou hyaluronovou, které však jsou jen dočasnými metodami zvětšení rtů, nebo trvalé chirurgické zvětšení rtů.

Dočasné doplnění objemu s výplní na bázi kyseliny hyaluronové nebo výplní vlastním tukem se postupně vstřebají a musí se zhruba po 12 měsících opakovat.

Trvalého řešení pro zvětšení rtů (augmentace) dosahujeme chirurgicky.

Kdo je vhodný kandidát na zvětšení rtů (augmentace)

Nespokojenost s velikostí rtů patří k standardním požadavkům mnoha pacientek. Jsou to převážně úzké nebo nesourodě tvarované rty, vždy však jde pouze o estetický důvod.

Cena zvětšení rtů

  • Pracujeme s prémiovými výplňovými materiály.

play-button (1) Play Video

Svěřte se do péče prémiové kliniky plastické chirurgie

MUDr. Jana Votrubová - specialistka na zvětšení rtů, aplikaci botoxu a dalších výplňových materiálů.

Průběh zákroku

Zvětšení rtů (augmentace) je ambulantní zákrok v lokální nebo celkové anestezii. Pokud je prováděna v celkové narkóze, je nutná hospitalizace. Ve vnitřní straně rtů se provedou na několika místech malé řezy, tkáň se povytáhne, přesune a sešije. Celá procedura zabere asi půl hodiny, v závislosti na ošetřené ploše. Ošetření je možné kombinovat s některými estetickými zákroky, včetně laserových.

Vzhledem k tomu, že zvětšení rtů (augmentace) probíhá z vnitřní strany, nevznikají následné jizvičky.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

  • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
  • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
  • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Naše výsledky

Nemůžete se stále rozhodnout? Prohlédněte si nejprve naše videa:

Spokojená klientka – zvětšení rtů

Před zákrokem

Zákrok je dobře snášen, je třeba zdravý pacient. Před zákrokem zvětšení rtů (augmentace) asi týden není vhodné užívání léků s acetylsalicylovou kyselinou a léků proti bolesti.

Po zákroku

Po zákroku zvětšení rtů (augmentace) mohou být rty citlivé, až týden se může oblast projevovat otoky. Doporučujeme ošetřované místo chladit a několik dnů jíst tekutou stravu. Důležitá je také vždy po jídle ústní hygiena, oplachování heřmánkovým roztokem nebo dezinfekční ústní vodou. Po 2 týdnech se doporučují dle instrukcí ošetřujícího lékaře tlakové masáže. Fyzická zátěž je vhodná zhruba po 5 dnech, běžná činnost druhý den. Stehy není potřeba vyndávat, pokud byly použity vstřebatelné.

Po ostatních metodách zvětšení rtů je postup pooperační stejný, nikdy není ovšem vhodné rty silně masírovat, jen zlehka. Pokud se provádělo zvětšení rtů pomocí vlastního tuku, musí být oblast odebrání chráněno náplastí a před mytím vodou asi 4 dny.

Estetický trend smyslných rtů je hodně řešen mezi ženami. Pokud vám však příroda nadělila úzké až čárkově úzké rty, a tím přísný vzhled, je zde řešení ve zvětšení rtů (augmentace) ideální.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×