LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Modelace ženského genitálu a omlazení pochvy

Na naší klinice provádíme jak klasický zákrok labioplastiku, tak složitější a funkčnější zákrok modelaci genitálu. Díky čím dál větší otevřenosti dnešní společnosti je již většina dříve tabuizovaných témat veřejně probírána. Jedním takovým je i jeden z nejpozoruhodnějších úkazů na Světě: ženský genitál a s ním spojená psychická pohoda ženy, která ve výsledku ovlivňuje nás všechny.

Cena zákroku od:

od 15 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Lze i ambulantním výkonem

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální nebo celková anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

Proč hledat problémy tam, kde jiní hledají potěšení?

O komplexnosti ženské psychiky a ženského těla, ergo sexuality, bylo napsáno již nespočet knih, publikací, brožur, návodů a dokonce několik divadelních her. Veškeré počiny mají ale jediného společného jmenovatele a to je spokojenost ženy s jejím vlastním tělem. Stárnutí a gravitace je neúprosná a ženský genitál je specifický tím, že jeho nedostatky v intimních chvílích nelze ničím maskovat nebo kamuflovat.

Mluvíme o stavu hypertrofie malých stydkých pysků (lat. labia minora). Tato esteticko – funkční vada se vyskytuje buď vrozeně a nebo přichází s věkem, zejména po porodu přirozenými porodními cestami.

Nadbytky kůže malých stydkých pysků se tak mohou stát překážkou ženě v činnostech jako je sport, ovlivněna může být sexualita a v neposlední řadě zvýšená frekvence zánětů a mykoz.

Modelace genitálu nebo labioplastika?

Je několik způsobů, jak lze hypertrofované malé stydké pysky zkorigovat. Nejznámější a nejrozšířenější způsob je tzv. labioplastika, při které se nadbytky kůže odstraní excizí a okraje se zašijí. Tento postup je relativně rychlý, ale výsledná jizva je umístěna na vrcholu labia, je tedy exponovaná veškerému mechanickému namáhání, se kterým se můžeme v této oblasti setkat. Některé ženy pak při styku pociťují nepříjemné vjemy, což bohužel často vede k omezení těchto aktivit. Další detail, který je třeba zmínit, je skutečnost, že klasickou labioplastikou nejsme schopni povytáhnout a zvýraznit klitoris.

Jiný způsob úpravy ženského genitálu – modelace – je postup technicky složitější. Řez je veden v záhybu mezi malým a velkým stydkým pyskem, kde je pak výsledná jizva skryta a chráněna před mechanickým namáháním. Z tohoto přístupu jsme schopni oba listy malého stydkého pysku rozložit, rozprostřít, zredukovat přebytky a labuim následně zmodelovat do požadovaného tvaru. Během tohoto postupu se kožní řez vede i nad prepucium klitorisu, který se díky tomu zvýrazní a povytáhne.

Díky tomuto postupu je výsledek modelace genitálu spolehlivý (bezpečně uložené jizvy v přirozeném ohybu), estetický (výsledný tvar labia lze ovlivnit do posledního detailu) a funkční (díky zvýšení drážitelnisti klitorisu).

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×