LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Vyjmutí silikonových prsních implantátů explantace

Vyjmutí silikonových prsních implantátů je chirurgický zákrok, který se provádí za účelem odstranění implantátů z těla. Po vyjmutí silikoných implantátů nabízíme např. možnost modelace prsou a nebo výplnění prsou vlastním tukem v cenovém zvýhodnění. Zákrok je možné provést i v lokální narkóze pokud se neodstraňuje kapsula.

Cena zákroku od:

49 800 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Explantace

cosmetic-surgery

Specializace:

plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

celková narkóza

time

Délka zákroku:

1 hod.

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Jsme odborníci v oblasti plastické chirurgie a poskytujeme kvalitní péči pro pacientky, které uvažují o odstranění svých prsních implantátů. Naše klinika se zaměřuje na individuální přístup, bezpečnost a dosažení esteticky uspokojivých výsledků.

Zákrok explantace implantátu je možné provést po konzultaci s lékařem také v lokální narkóze za předpokladu, že nebude odstraněná kapsula. Pokud klient má zájem o odstranění kapsuly je nutná celková narkóza.

Postup vyjmutí silikonových prsních implantátů je individuální a závisí na konkrétních okolnostech. Běžným postupem je chirurgický zákrok nazývaný explantace. Během této operace plastický chirurg odstraní silikonové implantáty a případně provede revizi tkání nebo prsu. Při vyjmutí se chirurg také zaměřuje na minimalizaci rizika poškození okolních tkání a zajištění esteticky příjemného výsledku kde mohou být přičteny další náklady např. na modelaci prsou. Zda budete potřebovat modelaci prsou po vyjmutí zhodnotí plastický chirurg na konzultaci.

Místo silikonového implantátu můžeme použít vlastní tuk:
Jedná se o techniku augmentace poprsí pomocí vlastní tukové tkáně, která je odebrána z jiné části těla. Tato metoda je vhodná pro klientky, které preferují subtilní zvětšení prsou, protože lze dosáhnout maximálně jedné velikostní změny. Tato metoda je také vhodná pro některé složité případy, kdy pacientky již nechtějí prsní implantáty, které jim způsobují potíže. Jsme schopni odstranit implantáty a nahradit je vlastním tukem, čímž zachováme optimální objem a tvar prsou. Samotný zákrok obvykle trvá 2-4 hodiny a provádí se za celkové anestezie s jednodenní hospitalizací.

Je několik důvodů pro vyjmutí implantátů – explantaci:
Estetické preference: Pacientky se mohou rozhodnout pro vyjmutí silikonových implantátů kvůli změně svých estetických preferencí a přirozenějšímu vzhledu prsou.
Komplikace: Některé ženy mohou zažívat komplikace spojené se silikonovými implantáty, jako je deformace implantátu, asymetrie, prasknutí nebo pokles implantátu. Vyjmutí implantátů může být nezbytné k odstranění těchto problémů.

Cenově zvýhodněné balíčky:
Explantace (vyjmutí silikonových implantátů 2ks) 49 800 Kč
Explantace (vyjmutí silikonových implantátů 2ks) a modelace prsou od 94 300 Kč (cenové zvýhodnění 10 000 Kč)
Explantace (vyjmutí silikonových implantátů 2ks) a výplň prsou vlastním tukem od 78 800 Kč (cenové zvýhodnění 10 000 Kč)
Explantace (vyjmutí silikonových implantátů 2ks), výplň prsou vlastním tukem a modelace od 123 300 Kč (cenové zvýhodnění 20 000 Kč)
Kapsulotomie 26 400 Kč

Specialista

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

  • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
  • vedoucí lékařka Premier Clinic
  • více než 500 zákroků operace prsou za rok
  • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
  • mezinárodní školitelka operačních technik

Naše výsledky

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×