Autoaugmentace prsou v Praze

Nejste úplně spokojená se svou postavou a obvodem hrudníku, ale příčí se vám pojem “silikonová kráska”? Úprava tvaru a velikosti poprsí je ale možná také jinak – pomocí vlastního tuku odsátého z jiné části těla. Tato tzv. autoaugmentace prsou vytvoří lichotivější křivky přírodní cestou a bez jizev.

Využijte našich jedinečných zkušeností, které s tímto zákrokem na Premier Clinic máme. Objednejte se k nám.

Proč si zvolit pro autoaugmentaci prsou právě naši kliniku

Premier Clinic je mezi poskytovateli služeb estetické medicíny klinika vskutku prémiová. Proč jsme nejlepší?

Máme zkušený tým plastických chirurgů

Naši lékaři se mohou pyšnit zkušenostmi ze zahraničí a bohatou praxí se stovkami a tisícovkami úspěšně provedených zákroků. Celý personál kliniky pracuje skutečně jako tým, kterému jde především o vaši spokojenost. A aby toho nebylo málo, náš specialista na umělá prsa MUDr. Igor Slaninka, Ph.D. je v současné době díky svému renomé nejpoptávanějším plastickým chirurgem v republice.

vse pod strechou

Moderní a bezpečné techniky při operacích

Na poli medicíny se dá totéž provádět různými způsoby. Na čem u nás rozhodně nešetříme, jsou přístroje a vybavení. Vaše zdraví je u nás v naprostém bezpečí. Pracujeme s tím nejmodernějším, co je v současnosti k dispozici. Z toho důvodu např. nezbytná anestezie zatěžuje organismus klientek mnohem méně, než je obvyklé, a zcela odpadají nepříjemné pooperační nevolnosti. Totéž platí o všech invazivních zákrocích a vstupech, usilujeme o jejich minimalizaci. V případě zvětšení prsou vlastním tukem od nás budete zcela bez jizev či jakékoliv jiné známky porušení kožní integrity.

Individuální přístup ke každé klientce

Víme, že je hodně těžké zavděčit se úplně každému, ale přesto se o to neustále snažíme. Při nezávazných bezplatných konzultacích zjistíme klientčinu představu a porovnáme ji s jejími dispozicemi, aktuálním zdravotním stavem a chirurgickými možnostmi. Jinak postupujeme u mladých dívek, jinak u modelace prsou po porodu. Pokud něco nejde zrealizovat zcela podle vašich představ, vše vysvětlíme a najdeme optimální náhradní řešení.

Přátelské a pohodové prostředí

Je nám známo, jak citlivé jsou pro naše klientky estetické zákroky, a proto je pro nás diskrétnost na prvním místě. Nadstandardně vybavené jednolůžkové pokoje a možnost parkování v areálu kliniky jsou samozřejmostí. Empatický a citlivý přístup veškerého personálu a pohodová atmosféra jistě přispějí ke zmírnění předoperačního stresu a k vaší celkové spokojenosti.

Dlouhodobá následná péče po zákroku

Náš zájem o klientku nekončí propuštěním do domácí rekonvalescence. Každou z klientek sledujeme během několika plánovaných kontrol, ale obrátit se na nás můžete kdykoliv, a to i v dlouhodobém časovém horizontu.

Autoaugmentace - před a po zákroku

Autoaugmentace vlastním tukem je tak trochu jiné zvětšení. Prohlédněte si foto před a po v naší galerii, budete překvapeni, co dokáže trocha tukové tkáně.

Pokud toužíte zvětšit své poprsí pouze o jednu velikost a co se týče tuku, máte na těle odkud brát, je pro vás autoaugmentace ideálním řešením

Objednejte se k nám na konzultaci, řekneme vám více

Autoaugmentace a zkušenosti našich klientek

Věříte psanému slovu více než fotografii? Je pro vás důležitý pocit klientek a jejich spokojenost? Přečtěte si, jak hodnotí zákrok dámy, které už u nás autoaugmentaci podstoupily.

Pan doktor Chorvát je lékař, který je velmi profesionální, milý, empatický, má všechna nej, nej. Takový přístup k pacientům by měli mít všichni lékaři, bohužel to tak většinou není. Pan doktor je opravdu profesionál a patří mu můj velký dík.

MUDr. MARTIN CHORVÁT

Na reaugmentaci jsem sla po 13.letech z důvodu prasknutí jednoho implantátu. Nejdříve jsem si vybírala operátora, paní doktorka Zarubova byla jasná volba, ma mnoho zkušenosti nejen s plastikou prsu, ale i s onkochirurgii. Navíc mi i na klinice Premier Clinic vyšli vstříc a dali mi termin co nejdříve. Na doporučení paní doktorky jsem vybrala ergonomické prsní implantáty. Jsem moc spokojena, prsa jsou mekka, na pohmat neni nic poznat a vypadají velmi přirozené.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Augmentace prsou implantáty 380ml.
S výsledkem operace jsem moc spokojená. Nakonec jsem se rozhodla pro implantáty Motiva Ergonomix Demi 380ml. Vše probíhalo v pořádku, operace trvala cca 40min. Na klinice jsou moc hodný a milý. 🙂
Určitě bych všem doporučila paní doktorku, je příjemná a profesionální, prostě žena na svém místě!
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Jaká je za autoaugmentaci cena

Přestože v rámci autoaugmentace prsou se provádějí najednou dva zákroky (liposukce a augmentace prsou), její cena neni dvojnásobná. Prohlédněte si náš ceník a porovnejte s tím, kolik stojí plastika prsou za použití implantátů.

Zákrok Cena
Přenos tuku do prsou s liposukcí 1 oblasti od 62 800 Kč
Přenos tuku do prsou s liposukcí 2 oblastí od 74 800 Kč
Přenos tuku do prsou s liposukcí 3 oblastí od 86 800 Kč
Přenos tuku do prsou s liposukcí 4 oblastí od 98 800 Kč
Mějte na paměti, že pokud se rozhodnete pro augmentaci prsou vlastním tukem

Vylepšíte hned několik svých tělesných partií – zvětšíte objem poprsí a zbavíte se přebytečného tuku na břiše nebo stehnech. Neváhejte využít výhod tohoto jedinečného zákroku.

Jak probíhá zákrok autoaugmentace prsou

Zvětšení prsou vlastním tukem může na první pohled působit jako poněkud komplikované, ale ve skutečnosti je to nejjednodušší, nejpřirozenější a nejméně rizikový způsob, jak dodat ňadrům žádoucího objemu. Jak se provádí?

01.

Nejprve se posoudí vhodnost klientky pro tento typ zákroku. Kromě vyloučení klasických kontraindikací (těhotenství, kojení, aktuálně probíhající onemocnění, silná závislost na nikotinu) je potřeba, aby bylo na těle dostatečné množství tuku k odebrání. Pokud je vaše postava štíhlá, bude třeba k augmentaci použít prsní implantáty.

02.

Provedou se všechna potřebná předoperační vyšetření.

03.

Při operaci se odsaje tuk z předem určené oblasti (liposukce) a ihned se zpracuje tak, aby se v prsech mohl stát novou živou tkání. Proto se z něj oddělují pouze životaschopné buňky. Ty jsou vpraveny vpichem do prsou, která tak cca o jednu velikost nabudou. Celá akce trvá 3 hodiny, které strávíte v celkové anestezii.

04.

Ihned po probuzení zaregistrujete výsledek: ňadra budou větší a břicho či stehna (popř. část hýždí) menší.

Autoaugmentace prsou neboli lipografting a rekonvalescence po zákroku

Autoaugmentace má oproti augmentaci s implantáty jednu obrovskou výhodu: tělo přijímá své vlastní buňky, nikoliv něco cizorodého. Tím je vyloučena jednak alergická reakce, jednak jakékoli nežádoucí posuny či dokonce prasknutí – a to jak bezprostředně po operaci, tak kdykoliv později. 

Proto je pooperační péče výrazně jednodušší a zotavování mnohem rychlejší. Již druhý den po zákroku bývají klientky propuštěny do domácího léčení a prakticky mohou fungovat bez výrazných omezení. Pouze se v prvních dnech musejí:

  • vyhýbat fyzicky náročné práci nebo sportu
  • obejít bez podprsenky s výztuhou nebo kosticemi (raději nosit sportovní)
  •  snažit spát na zádech nebo na boku

FAQ - autoaugmentace Praha

Na co se klientky nejčastěji ptají?

Implantáty jsou obvykle silikonové, a to je cizorodý prvek. Vlastní tuk je vaše tkáň, kterou tělo bez problémů přijme. Může se jí ale vložit pouze omezené množství, aby nebylo bráněno jejímu prokrvení. Kdyby byla příliš tlustá, odumřela by. Práve to je důvod, proč je zvětšení možné jen o jedno číslo. Ale v tom je vlastně výhoda, ani u silikonů se nedoporučuje zvětšovat poprsí přespříliš, působí to nepřirozeně a může to vést k problémům s držením těla. 

Vlastní tuk má tendenci se vstřebat, takže někdy se část nového objemu (maximálně 50 %) po letech může ztratit. Nic ale nebrání zákrok opakovat.

Vzhledem k vlastnostem implantované látky jsou rizika stejná jako u každé jiné operace, pro zdravého a řádně vyšetřeného jedince minimální. Poprsí po zákroku bude nateklé a může pobolívat, ale vše se dá do pořádku poměrně rychle.

Lipografting nebo též lipofilling je aplikace vlastního tuku do potřebných míst. Kromě malých prsou se tak řeší nedostatečnost objemu zadečku. Lze jej použít také jako výplň rtů, zakamuflování jizev nebo narovnání vrásek.  

Jestliže jste nespokojená se svými prsy, nečekejte, že se časem sama dostaví nějaká změna

Vaše tuková tkáň s naší pomocí může vyřešit problém vaší spokojenosti. Využijte toho, co vám nabízí moderní medicína. Pojďte do toho s námi.