LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Zmenšení prsních dvorců

Moderní metody plastické chirurgie dnes nacházejí jednoduché řešení – zmenšení prsních dvorců jako samostatný zákrok nebo ve spojení s modelací či zvětšením prsou.

Cena zákroku od:

od 16 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Mnoho žen často řeší velikost prsních dvorců. Genetické dispozice, vliv těhotenství a kojení, období hormonálních změn v menopauze, nebo i nadměrná velikost prsou, asymetrie či následky úrazů, to vše může ovlivňovat psychickou stránku i nespokojenost s jejich vzhledem.

Moderní metody plastické chirurgie dnes nacházejí jednoduché řešení – zmenšení prsních dvorců jako samostatný zákrok nebo ve spojení s modelací či zvětšením prsou.

Jak probíhá zmenšení prsních dvorců

Zmenšení prsních dvorců probíhá v lokální nebo celkové anestezii, pokud je operace kombinována se zmenšením, zvětšením, modelací prsou, trvá přibližně 1,5 – 2 hodiny. Prsní dvorce jsou chirurgicky upraveny, nadbytečná kůže je odstraněna kolem okrajů a rány jsou zašity vstřebatelnými stehy, tím se eliminuje nutnost odstranění stehů. Méně viditelná jizva zůstává kolem obvodu prsních dvorců.

Pooperační péče zmenšení prsních dvorců

Po zákroku zmenšení prsních dvorců se rána překryje sterilní náplastí a gázou, zhruba na 14 dnů. Dezinfekce poté probíhá vždy každý druhý den, aby nedocházelo k infekci (pouze povrchově). Po 2 týdnech je gáza s náplastí odstraněna, prsa lze omýt a jsou doporučovány tlakové masáže na snížení tvorby jizev a jejich zesvětlení. Doporučuje se oblast mazat hydratačními krémy. Po několika dnech se pacientka může vrátit do běžného pracovního procesu. Až po zhruba 3 týdnech je doporučována fyzická zátěž.

Zmenšení prsních dvorců, byť pro někoho zdánlivě malý estetický problém, pomůže ženě ke zlepšení vzhledu a zvýšení sebevědomí.

  Unikátní a bezpečná anestezie

  Na klinice Premier clinic disponujeme pouze prémiovým vybavením. Používáme jako jediní v ČR unikátní německé anesteziologické jednotky, které umožňují plně digitální podání anestezie. Všechny naše anestezie jsou prováděny tedy jako tzv. low-flow anestezie s prémiovým anestetickým plynem. Pro klienta je tedy snažší buzení a jsou prakticky eliminovány nepříjemné účinky anestezie.

  Specialista

  MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

  • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
  • vedoucí lékařka Premier Clinic
  • více než 500 zákroků operace prsou za rok
  • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
  • mezinárodní školitelka operačních technik

  Zavolejte mi

  Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

  Využijte nezávazné konzultace

  Více o Premier Clinic

  The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
  ×