Jak zvětšit prsa. Jde to i jinak než pomocí operace? Vše jsme rozebrali

Jak zvětšit prsa? Zdá se vám objem vašeho hrudníku nedostatečný a vy uvažujete o způsobech, jak dosáhnout stavu, který se vám zdá ideální? Zajímá vás, jaké možnosti máte?

Je lepší operativní řešení, nebo uvažujete spíše o přírodních cestách? Na vše jsme se podívali a představíme vám možnosti, jak vašeho snu o větších prsou dosáhnout.

Jak zvětšit prsa pomocí plastické operace

Modelace prsou s augmentací je nejefektivnější způsob, jak dosáhnout přesně takových ňader, po kterých toužíte. Je však důležité najít kvalitní kliniku, která nabízí nejen špičkové ošetření, ale i kvalitní a ověřené implantáty. Jen tak můžete mít důvěru ve skvělý výsledek, se kterým budete více než spokojeny. Proto uvažujete-li o zvětšení prsou, cena by neměla být určujícím faktorem. Upřednostněte kvalitu.

Jak cvičením zvětšit prsa - doporučení vhodných cviků

Přemýšlíte-li, jak si zvětšit prsa bez operace, často narazíte na rady týkající se různých možností posilování. Ňadra ovšem nejsou svalem, takže cvičením spíše dosáhnete určitého zformování postavy.

A i když se pomocí cvičení zvětšení prsou bez plastické operace nedočkáte, není však dobré jej úplně zatracovat. Je totiž skvělou prevencí proti poklesu ňader v pozdějším věku. Je však důležité cviky na zpevnění prsou provádět pravidelně a hlavně dlouhodobě.

Jednoduchá cvičení na prsní svaly

Jak si zvětšit prsa pomocí vhodného jídla

Velmi hojně diskutovaným tématem, jak přírodně zvětšit prsa, je i konzumace různých druhů potravin, které by měly pomoci k plnějším dekoltu. A které potraviny jsou vhodné k tomu, jak zdravě zvětšit prsa?

Pivo na růst prsou - pravda nebo mýtus?

A jak je to s pivem? Je toto možnost, jak zvětšit prsa přírodní cestou? Bohužel spíše ne. Chmel však obsahuje fytoestrogeny, které mají vliv na ženský organismus.

Například obnovují funkci prsních žláz. Tím sice mohou malinkou pomoci i ke zvětšení prsou, ale razantní změny od pití černého piva čekat nelze. Navíc jakoukoliv konzumaci alkoholu opravdu doporučovat nemůžeme.
Chcete získat větší a pevnější prsa? Nečekejte na zázrak a jděte svému snu o krásných prsou vstříc. Plastická operace je nejefektivnější cestou k vašemu cíli.

Vitamíny pro zvětšení prsou

Další možností, jak zvětšit prsa bez operace, jsou vitamíny. Ani ty však samy o sobě nemohou způsobit zvětšení objemu prsou. Avšak hrají roli při zlepšování stavu pokožky, tkání a hormonální regulace, což může mít nepřímý vliv i na vzhled prsou.

Vitamíny, které mohou pomoci k lepšímu stavu pokožky, prsou a zdraví

Tradiční bylinky pro růst prsou

Pokud se zajímáte o další možnosti zvětšení prsou bez operace, diskuze na internetu nabízejí jako řešení také bylinky. Ovšem i k této variantě je nutné přistupovat spíše s rezervnou. I zde zázraky nečekejte. Pozor na nadměrné užíváním bylinek a jejich nesprávnou kombinaci.
A které teoreticky mohou pomoci s růstem prsou?

Další možností jsou doplňky stravy na zvětšení prsou

I doplňky stravy mohou být další možností, jak si zvětšit prsa doma. Ovšem i ty pomáhají spíše zpevnit prsa, než aby vedly k jejich skutečnému zvětšení. Necertifikovaným doplňkům stravy, které vám slibují rychlé zvětšení ňader se raději zcela vyhněte.
Přípravky vhodné pro zlepšení stavu prsou.

Jak opticky zvětšit prsa pomocí vhodné podprsenky, oblečení a doplňků

Pokud nechcete sázet na bylinky, vitamíny a cvičení, k větším prsům si můžete pomoci i opticky. A jak opticky zvětšit prsa?

Zvětšení prsou po kojení a po ztrátě hmotnosti

V případě, že máte prsa povislá a trápí vás jejich malý objem, efektivním řešením je plastická operace. Ke zvětšení prsou už se nepoužívají jen implantáty.

Nabízí se i možnost zvětšení prsou vlastním tukem, která implantáty může částečně nahradit.
Tvar prsou se v průběhu života ženy mění. Je to přirozené a normální. Vy se však nemusíte se svými povadlými prsy smiřovat. Modelace prsou jim zase navrátí tvar, augmentace přidá velikost.

Co ještě může pomoci zvětšit poprsí

Existují i další možnosti, jak se o svá prsa starat. Možná vám přímo nepomohou k viditelně větší velikosti, ale mohou posloužit jako další inspirace k tomu, jak zpevnit prsa. Protože v pevných, pružných prsou je skryta většina jejich přitažlivosti.

A jak na to?

Péče o zdraví prsou a celkové tělesné zdraví

Rovný postoj při chůzi dává vyniknout i menším prsům. Celkový životní styl, pohyb a pestrá strava je pro stav vašich prsou důležitý. Radikální diety mohou prsům naopak ublížit.

Když se budete dobře starat o sebe, i vaše prsa budou krásnější. Nezapomínejte také na pravidelné samovyšetření prsou. Může vám zachránit život.

Závěr

Chcete-li vědět, jak rychle zvětšit prsa tak, aby bylo zvětšení trvalé a viditelné, odpovědí může být pouze plastická operace. Cvičení, vitamíny či strava dokáže zlepšit kvalitu pokožky, s povislými prsy či chybějícím objemem moc bohužel nesvedou.
V případě, že vás trápí nedostatečný objem, povislá ňadra či obojí, je vždy důležité obrátit se na kvalitní kliniku plastické chirurgie. Premier clinic nabízí špičkové vybavení a zkušené lékaře, kteří vám pomohou najít cestu k ňadrům, která budou přesně taková, jaké jste si vždy přály.
Nestyďte se za to, že chcete mít krásnější, pevnější a plnější prsa. Naši zkušení plastičtí chirurgové vám s tímto přáním pomohou.

Související příspěvky