Augmentace 400 ml? Jaká velikost je ideální právě pro vás?

Máte zájem o augmentaci 400 ml, ale nejste si jisté, zda pro vás tento objem není příliš velký? Implantáty se vyrábí v různých velikostech a tvarech. Aktuální nabídka je velmi bohatá, a tak není divu, že se nemůžete rozhodnout.

V našem článku vám nastíníme, jak se vůbec určuje optimální velikost, a nabídneme základní srovnání s dalšími velikostmi. Díky tomu se budete v této problematice mnohem lépe orientovat a nebudete překvapené, když vám lékař doporučí jinou velikost, než jste měly původně v plánu.

Augmentace 400 ml - pro koho je vhodná?

Velikost a tvar ňader je otázkou vkusu klientky. Plastický chirurg se vždy snaží vyjít pacientce maximálně vstříc. Pokud jsou její přání v rozporu s jeho odborným názorem, je jeho povinností upozornit ji na všechna možná zdravotní rizika. V některých případech má lékař právo klientku zcela odmítnout. Týká se to především augmentací nadměrných velikostí implantátů, se kterými se pojí řada závažných zdravotních rizik. 

Jaká je maximální standardní velikost implantátů?

V České republice vám vybraná pracoviště aplikují implantáty o maximálním objemu až 1010 ml. Pokud ale klientce ani tato velikost nestačí, může si nechat vyrobit silikonové implantáty na zakázku. Nicméně na nadstandardní velikosti se už nevztahuje záruka a jejich cena je samozřejmě mnohem vyšší. Výrobce také požaduje proplacení celé částky ještě před započetím výroby. Pokud toužíte po extrémní augmentaci, připravte se na to, že většina českých lékařů pravděpodobně takto extrémní zvětšení odmítne provést.

Jak vybrat optimální velikost prsních implantátů?

Pokud si přejete velký objem, ale zároveň si přejete, aby byl výsledek co nejpřirozenější, sdělte všechny vaše požadavky lékaři během konzultace. Zkušený operatér vám na základě své mnohaleté praxe navrhne nejoptimálnější řešení s ohledem na vaší tělesnou stavbu a další důležitá kritéria, která mají na konečný vzhled velký vliv. 

Optimální velikost a tvar lékař určí na základě:

  • výšky
  • váhy
  • šířky ramen a hrudníku
  • poměru mezi pasem a boky
  • vzdálenosti mezi prsy
  • původního stavu a velikosti prsou
  • životního stylu pacientky

Chcete velká ale zároveň přirozená ňadra?

Naši zkušení chirurgové vám navrhnou plnou velikost na míru.

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.

Jaký je rozdíl ve výsledné velikosti po augmentaci 300 ml implantáty?

Vzhledem k tomu, že se objem implantátů uvádí v mililitrech, ne všichni si dokážou představit skutečnou velikost. Nemusíte se ale obávat, že byste před operací vkročili do neznáma. Vybraný implantát si budete moct vyzkoušet přímo během konzultace prostřednictvím speciální podprsenky.

Malé implantáty mohou mít jen 120 ml. Pokud převedeme mililitry na tradiční “košíčkové” velikosti podprsenek, 150 ml představuje přibližně jednu velikost.

Lékaři nejčastěji aplikují implantáty o velikosti 225 až 300 ml. Větší velikosti do 400 ml ale nejsou výjimkou. 

V některých případech lékař větší velikost implantátu přímo doporučí. Zvýšení objemu až o 50 ml se vůbec nemusíte obávat. Tuto změnu nepoznáte pohledem, ale vylepší celkový vzhled poprsí.

Náš tip

Skutečnou vizualizaci jen tak něco nenahradí. Doporučujeme projít si galerii fotografií plastik prsou před a po.

Zvětšení implantáty není vždycky nutné

Pokud jste s velikostí spokojené, ale v průběhu let nebo vlivem kojení vaše ňadra poklesla, může vám lékař doporučit pouze modelaci bez implantátů. Cena zákroku začíná na 51 000 Kč. Pro nejlepší možný výsledek může chirurg navrhnout modelaci, která je zároveň spojená s augmentací. Každý případ je nutné posoudit individuálně.

Našim klientkám nabízíme vždy něco navíc.

Jako jediní v ČR provádíme vizualizace 3D skenerem DIVINA.

Reálný výsledek operace můžete vidět již během první konzultace.

Související příspěvky