Modelace prsou po porodu v Praze

Po porodu, a především po kojení, se drtivé většině žen změní poprsí. V těhotenství se mohou ňadra zdát plnější a větší. Šok nastane až ve chvíli, kdy žena kojení ukončí a prsa přestanou produkovat mléko.

Zdají se prázdná a jejich tvar je v mnoha případech celkem žalostný. Efektivní pomocí je modelace prsou po porodu. Nabízíme vám unikátní zákrok „Premier Lift“, po kterém nevzniká klasická „T – jizva“. Vaše poprsí bude mít opět plný a krásný tvar.

Proč by mělo být nejkrásnější období v životě ženy vykoupeno povadlým poprsím? Vrátíme vašemu dekoltu dokonalý tvar a vám ztracenou sebedůvěru.

Proč si zvolit pro modelaci prsou po porodu právě naši kliniku

Zkušený tým plastických chirurgů

Naší nejvyšší prioritou je výběr skutečných profesionálů, pro které je výsledek jejich práce na prvním místě. Ročně ošetříme více než 6 500 klientů, což je výsledek naší dlouholeté praxe a důvěry, kterou si k nám naši klienti vytvořili.

vse pod strechou

Moderní a bezpečné techniky operace

Volíme pouze bezpečné postupy plastické chirurgie. Naše pacientky jsou na lůžkových pokojích neustále monitorovány. O tom, že sázíme na jistotu svědčí i fakt, že máme nepřetržitě k dispozici záložní zdroj elektrické energie pro celou kliniku. Naše klinika plastické chirurgie v Praze také používá unikátní low-flow anestezii, která je kontrolována nejlepšími odborníky v České republice. Dalším krokem kupředu je digitální dávkování anestezie.

Individuální přístup ke každé klientce

Některé kliniky fungují stylem „běžící pás“. To u nás rozhodně nenajdete. Nenabízíme univerzální řešení, protože víme, že v oblasti modelace prsou prostě neexistuje. Jako jediná klinika v Praze nabízíme svým klientkám moderní 3D vizualizaci Motiva Imagine. Před samotným zákrokem tedy uvidíte, jak budou vaše prsa po zákroku vypadat.

Přátelské a pohodové prostředí

Víme, že psychická pohoda je při operacích velice důležitá. Proto jsme vytvořili pro naše klientky prostředí, ve kterém se budou cítit komfortně a pohodově. K dokonalému komfortu patří také pokoje 5* hotelového typu, ve kterých vás budeme doslova hýčkat. Těšit se můžete na vlastní mramorovou koupelnu, minibar a polohovatelnou prémiovou postel.

Dlouhodobá péče o klientky i po operaci

Propuštěním z kliniky naše starost o vás zdaleka nekončí. Nejen, že vás rádi uvidíme při pooperačních kontrolách, ale mimo tyto pravidelné kontroly jsme pro naše klientky vždy k dispozici. Můžete se na nás obrátit kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem nebo obavou, která vás trápí.

Parkování na místě

Před zákrokem se nemusíte stresovat myšlenkami, zda najdete vhodné místo pro zaparkování. Všichni naši klienti mají po předchozí rezervaci k dispozici parkování zdarma přímo v našich garážích. Z garáže lze pohodlně a diskrétně vstoupit do výtahu, který vás odveze přímo na kliniku.

Plastika po porodu – před a po zákroku

V naší galerii se můžete přesvědčit o výsledcích naší práce. Uvidíte, jak prsa našich klientech vypadala před zákrokem a jak vypadají po zákroku. Zhlédnout můžete výsledky zpevnění prsou po porodu, zmenšení prsou po porodu nebo zvětšení prsou po kojení. Jednou z možností je také autoaugmentace prsou, která je založena na zvětšení prsou vlastním tukem. Poté, co zjistíte, jaké máte v oblasti úpravy poprsí možnosti, můžete se objednat na bezplatnou konzultaci.

Naše klinika se pyšní tím

Že dokáže pomoci prakticky každé ženě, která není po kojení spokojena se svým poprsím. Tak proč ještě váhat?

Zpevnění prsou po porodu a zkušenosti našich klientek

Krásná prsa jsou pro většinu žen velice důležitá. Prázdný dekolt a v něm povadlé poprsí může být velmi frustrující. Stále více žen se tedy rozhodne nesmířit se s tímto stavem a svému poprsí vrátit to, co mu kojení vzalo. V recenzích našich klientek se dozvíte, jak jim jedno životní rozhodnutí, kterým byla modelace prsou po porodu, změnilo život.

před 14 dny jsem byla na výplni rtů, Zn.Teosyal , 1 ml do horního rtu a cca 2 vpichy do dolního u MuDr.Jany Votrubové v Premier Clinic.Pí.doktorka je velice citlivá , jemná a příjemná.Aplikace mě bolela méně než jsem si představovala.Níže přikládám fotky, před, po aplikaci, po 7 dnech a nyní.Děkuji za krásnější úsměv.

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

Alles super, hatte eine Vergrößerung mit kleiner Straffung. Dr. Payer ist sehr kompetent und nett und spricht zudem richtig gut Deutsch. Alles war super, auch die Klinik ist sehr schön.

Modelace + augumentace prsou - velký implantát 725ml
Jít právě k paní doktorce Zárubové, bylo mé dosud nejlepší životní rozhodnutí. Paní doktorka je neskutečně milá a usměvavá. Už při vstupní prohlídce mě dodala tolik energie , že jsem se díky ní operace vůbec nebála. Paní doktorka maximálně vyhověla mým velmi vysokým požadavkům (modelace + augumentace 725ml corse). Prsa jsou naprosto dokonalá. Po operaci jsem se cítila skvěle. A bez bolestí. Hned druhý den jsem začala opět normálně fungovat. Opravdu se ženy nemusíte bát pooperačních bolestí. Personál celé kliniky je velice ochotný a starostlivý. A pokud by někdo stále váhal nad operací prsou a nad výběrem operatéra. Dám Vám ruku do ohně za to, že lepší prsa než od paní doktorky Zárubové vám nikde neudělají. Ještě jednou velice děkuji nejlepší paní doktorce. A se všemi dalšími úpravami se obracím pouze na ní. Ješte jednou Vám děkuji za všechno.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Jaká je za modelaci prsou po porodu cena

Plastika prsou po porodu je rozhodnutím, kterého nikdy nebudete litovat. Vaše postava se zformuje a silueta dostane dokonalejší tvar. Teprve pak zjistíte, jak je krásný dekolt pro ženu důležitý. A to se penězi vyvážit nedá.

Zákrok Cena
Modelace prsou po porodu od 73 300 Kč
Modelace prsou od 54 500 Kč
Redukce prsou od 75 250 Kč
Modelace + augmentace (zvětšení poprsí) od 65 300 Kč
Cena za mateřství bývá v oblasti poprsí celkem vysoká

Ztráta pevnosti, tvaru a sebevědomí. Proto je finanční investice za návrat k původnímu stavu zanedbatelná.

Jak probíhá zákrok modelace prsou po porodu

01.
Konzultace

Celý proces začíná osobní konzultací, na které nám sdělíte své představy a společně probereme, jaké máte možnosti. Provedeme 3D vizualizaci a zvolíme nejvhodnější operační způsob. Součástí první fáze je také zdravotní vyšetření, které nám ukáže, zda váš zdravotní stav zákrok dovolí a také, abychom vyloučili veškeré možné pooperační komplikace.

02.
Operace

Na naši kliniku přijdete v den operace a můžeme společně vykročit na cestu za vaším dokonalým dekoltem. Bolesti se obávat nemusíte, protože po celou dobu budete pod šetrnou anestezií.

Z velké části provádíme zvětšení nebo modelaci prsou. Je ale nezanedbatelné procento žen, které si přejí zmenšení prsou po porodu. Při tomto zákroku je odstraněna přebytečná povislá kožní stěna, nadbytečná tuková tkáň i část prsní žlázy. Pokud je to žádoucí, je přemístěn prsní dvorec a upravena jeho velikost. Prsa jsou domodelována a rány jsou zašity vnitřními vstřebatelnými stehy.

Modelace prsou po porodu a rekonvalescence po zákroku

Průběh rekonvalescence

Po operaci počítejte ještě s jednou nocí, kterou strávíte na naší klinice. Než vás propustíme do domácího klidového režimu, dáme vám na cestu veškeré potřebné instrukce. Součástí rekonvalescence je také nošení speciální podprsenky, která má za úkol upevnit tvar poprsí.

Kontroly

Alespoň jednou ročně se setkáme při pravidelných kontrolách. Chceme mít jistotu, že je vše v nejlepším pořádku a nedochází k nežádoucím změnám.

FAQ – Modelace prsou po porodu Praha

Nejvhodnější doba je rok po porodu v případě, že nehodláte kojit. Pokud budete kojit, pak se plastika prsou doporučuje rok po jeho ukončení.

Komplikace jsou díky moderním operačním technikám a šetrné anestezii velmi vzácné. Zcela vyloučit se pochopitelně nedají. Může dojít k nevolnosti po narkóze nebo alergické reakci na léky. Vzácně dochází k infekci. Běžné jsou hematomy. Ty ale během krátké doby vymizí.

K jakémukoliv zákroku, který se týká modelace poprsí, je nejlépe se rozhodnout tehdy, pokud už neplánujete žádné děti. Každé těhotenství a následné kojení má na tvar poprsí velký vliv a může ho změnit ve váš neprospěch. Není tím ale řečeno, že plastika prsou před porodem není možná. Nejste-li se svým poprsím spokojena a v budoucnu plánujete další potomky, pak přijďte na konzultaci a jistě najdeme vhodné řešení.

Zmenšení prsou v celkové narkóze trvá přibližně dvě až tři hodiny.

Trápí vás, že vaše prsa už nejsou po porodu tak krásná jako dřív?

Obraťte se na nás a my váš problém vyřešíme k vaší plné spokojenosti.