Modelace prsou po porodu v Praze

Po porodu, a především po kojení, se drtivé většině žen změní poprsí. V těhotenství se mohou ňadra zdát plnější a větší. Šok nastane až ve chvíli, kdy žena kojení ukončí a prsa přestanou produkovat mléko.

Zdají se prázdná a jejich tvar je v mnoha případech celkem žalostný. Efektivní pomocí je modelace prsou po porodu. Nabízíme vám unikátní zákrok „Premier Lift“, po kterém nevzniká klasická „T – jizva“. Vaše poprsí bude mít opět plný a krásný tvar.

Proč by mělo být nejkrásnější období v životě ženy vykoupeno povadlým poprsím? Vrátíme vašemu dekoltu dokonalý tvar a vám ztracenou sebedůvěru.

Proč si zvolit pro modelaci prsou po porodu právě naši kliniku

Zkušený tým plastických chirurgů

Naší nejvyšší prioritou je výběr skutečných profesionálů, pro které je výsledek jejich práce na prvním místě. Ročně ošetříme více než 6 500 klientů, což je výsledek naší dlouholeté praxe a důvěry, kterou si k nám naši klienti vytvořili.

vse pod strechou

Moderní a bezpečné techniky operace

Volíme pouze bezpečné postupy plastické chirurgie. Naše pacientky jsou na lůžkových pokojích neustále monitorovány. O tom, že sázíme na jistotu svědčí i fakt, že máme nepřetržitě k dispozici záložní zdroj elektrické energie pro celou kliniku. Naše klinika plastické chirurgie v Praze také používá unikátní low-flow anestezii, která je kontrolována nejlepšími odborníky v České republice. Dalším krokem kupředu je digitální dávkování anestezie.

Individuální přístup ke každé klientce

Některé kliniky fungují stylem „běžící pás“. To u nás rozhodně nenajdete. Nenabízíme univerzální řešení, protože víme, že v oblasti modelace prsou prostě neexistuje. Jako jediná klinika v Praze nabízíme svým klientkám moderní 3D vizualizaci Motiva Imagine. Před samotným zákrokem tedy uvidíte, jak budou vaše prsa po zákroku vypadat.

Přátelské a pohodové prostředí

Víme, že psychická pohoda je při operacích velice důležitá. Proto jsme vytvořili pro naše klientky prostředí, ve kterém se budou cítit komfortně a pohodově. K dokonalému komfortu patří také pokoje 5* hotelového typu, ve kterých vás budeme doslova hýčkat. Těšit se můžete na vlastní mramorovou koupelnu, minibar a polohovatelnou prémiovou postel.

Dlouhodobá péče o klientky i po operaci

Propuštěním z kliniky naše starost o vás zdaleka nekončí. Nejen, že vás rádi uvidíme při pooperačních kontrolách, ale mimo tyto pravidelné kontroly jsme pro naše klientky vždy k dispozici. Můžete se na nás obrátit kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem nebo obavou, která vás trápí.

Parkování na místě

Před zákrokem se nemusíte stresovat myšlenkami, zda najdete vhodné místo pro zaparkování. Všichni naši klienti mají po předchozí rezervaci k dispozici parkování zdarma přímo v našich garážích. Z garáže lze pohodlně a diskrétně vstoupit do výtahu, který vás odveze přímo na kliniku.

Plastika po porodu – před a po zákroku

V naší galerii se můžete přesvědčit o výsledcích naší práce. Uvidíte, jak prsa našich klientech vypadala před zákrokem a jak vypadají po zákroku. Zhlédnout můžete výsledky zpevnění prsou po porodu, zmenšení prsou po porodu nebo zvětšení prsou po kojení. Jednou z možností je také autoaugmentace prsou, která je založena na zvětšení prsou vlastním tukem. Poté, co zjistíte, jaké máte v oblasti úpravy poprsí možnosti, můžete se objednat na bezplatnou konzultaci.

Naše klinika se pyšní tím

Že dokáže pomoci prakticky každé ženě, která není po kojení spokojena se svým poprsím. Tak proč ještě váhat?

Zpevnění prsou po porodu a zkušenosti našich klientek

Krásná prsa jsou pro většinu žen velice důležitá. Prázdný dekolt a v něm povadlé poprsí může být velmi frustrující. Stále více žen se tedy rozhodne nesmířit se s tímto stavem a svému poprsí vrátit to, co mu kojení vzalo. V recenzích našich klientek se dozvíte, jak jim jedno životní rozhodnutí, kterým byla modelace prsou po porodu, změnilo život.

Před více jak 5 týdny jsem podstoupila augmentaci mých vykojených jedniček u paní doktorky Zárubové v Premier Clinic. Moje hlavní přání bylo ,,přirozená prsa". Nešlo mi tolik o zvětšení, jako o navrácení objemu do mých prsou. Nejdříve jsme s paní doktorkou vybraly 245 ml Motiva Ergonomix profil Demi. Do měsíce od konzultace jsem měla mít termín zákroku. Velikost mi ale stále vrtala hlavou, aby nakonec nebyla prsa moc malá. Před odchodem na operační sál jsme se domluvily na velikosti 285 ml. Já se trochu bála, aby to nebylo už moc, ale paní doktorka mě ujišťovala, že to bude super a měla pravdu! S výsledkem jsem naprosto spokojená a moje přání ,,přirozeného vzhledu" bylo splněno. Jsem ráda, že jsem dala na názor paní doktorky. Jizvy jsem měla mít, dle doporučení paní doktorky zalepené, dokud se náplasti sami neslouply. Slouply se po 5 týdnech a nemohla jsem uvěřit, jak jsou jizvy krásně zahojené a velmi nenápadné. Už se nemůžu dočkat výběru nové podprsenky, která konečně nebude muset být nepříjemně vycpaná a plavek, ve kterých se nebudu muset stydět.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

V breznu jsem byla na zvetseni prsou u Mudr. Lucaka. "usil" mi je nadherne, primerene velke k me mensi postave, a neni to vubec poznat, me okoli vubec nic nepoznalo. doporucuji tuto kliniku. DS

MUDr. OTAKAR LUCÁK

Zdravím ženy! Nejprve na začátku chci všem říct jednu radu - nepodceňujte výběr operatéra a následně kliniky. Je to půlka cesty k dokonalému dekoltu. Než jsem vybrala, trvalo mi to skoro 2 roky. Ale nelituji ani času ani peněz, co jsem do výběru investovala. Můj výběr byl naprosto úžasná žena a hlavně člověk, v mých očích největší odborník na dekolty paní doktorka Lucie Zárubová z Premier Clinic. K tomu mi hodně napomohla boží Kateřina z motivaimplantaty.cz . Původní vzhled mých prsou nebyl až tak špatný, s mírnou asymetrii, kterou má každá žena. Nicméně touha po plném dekoltu byla silnější. Ve spolupráci s dámy Kateřinou a Lucii ten dekolt konečně mám! Nechci opomenout na personál z Premier Clinic. Začínaje recepcí, sestřičkami, doktory a konče uklízečkou (úsměv od ucha k uchu), všichni jsou naprosto profesionálové a lidi na správném místě. Touto cestou chci poděkovat za vše!!! Měla jsem velikost 75D (s vystuží, kosticemi apod.) . Modelace proběhla přes dvorec, implantáty byly vložené řezem pod prsní rýhou a vložený pod prsní žlázu. Implantáty Motiva Ergonomix Round 315ml a 335ml kvůli zmiňované asymetrii. Aktuální velikost zatím nevím, těším se na nákup nového prádla. První foto 3 týdny po operaci, druhé foto 8 týdnu po operaci. Všem přeji správný výběr a hlavně byt spokojený sám se sebou :).
Recenze z nezávislého portálu plasticka-chirurgie.info.

MUDr. LUCIE ZÁRUBOVÁ

Jaká je za modelaci prsou po porodu cena

Plastika prsou po porodu je rozhodnutím, kterého nikdy nebudete litovat. Vaše postava se zformuje a silueta dostane dokonalejší tvar. Teprve pak zjistíte, jak je krásný dekolt pro ženu důležitý. A to se penězi vyvážit nedá.

Zákrok Cena
Modelace prsou po porodu od 73 300 Kč
Modelace prsou od 54 500 Kč
Redukce prsou od 75 250 Kč
Modelace + augmentace (zvětšení poprsí) od 65 300 Kč
Cena za mateřství bývá v oblasti poprsí celkem vysoká

Ztráta pevnosti, tvaru a sebevědomí. Proto je finanční investice za návrat k původnímu stavu zanedbatelná.

Jak probíhá zákrok modelace prsou po porodu

01.
Konzultace

Celý proces začíná osobní konzultací, na které nám sdělíte své představy a společně probereme, jaké máte možnosti. Provedeme 3D vizualizaci a zvolíme nejvhodnější operační způsob. Součástí první fáze je také zdravotní vyšetření, které nám ukáže, zda váš zdravotní stav zákrok dovolí a také, abychom vyloučili veškeré možné pooperační komplikace.

02.
Operace

Na naši kliniku přijdete v den operace a můžeme společně vykročit na cestu za vaším dokonalým dekoltem. Bolesti se obávat nemusíte, protože po celou dobu budete pod šetrnou anestezií.

Z velké části provádíme zvětšení nebo modelaci prsou. Je ale nezanedbatelné procento žen, které si přejí zmenšení prsou po porodu. Při tomto zákroku je odstraněna přebytečná povislá kožní stěna, nadbytečná tuková tkáň i část prsní žlázy. Pokud je to žádoucí, je přemístěn prsní dvorec a upravena jeho velikost. Prsa jsou domodelována a rány jsou zašity vnitřními vstřebatelnými stehy.

Modelace prsou po porodu a rekonvalescence po zákroku

Průběh rekonvalescence

Po operaci počítejte ještě s jednou nocí, kterou strávíte na naší klinice. Než vás propustíme do domácího klidového režimu, dáme vám na cestu veškeré potřebné instrukce. Součástí rekonvalescence je také nošení speciální podprsenky, která má za úkol upevnit tvar poprsí.

Kontroly

Alespoň jednou ročně se setkáme při pravidelných kontrolách. Chceme mít jistotu, že je vše v nejlepším pořádku a nedochází k nežádoucím změnám.

FAQ – Modelace prsou po porodu Praha

Nejvhodnější doba je rok po porodu v případě, že nehodláte kojit. Pokud budete kojit, pak se plastika prsou doporučuje rok po jeho ukončení.

Komplikace jsou díky moderním operačním technikám a šetrné anestezii velmi vzácné. Zcela vyloučit se pochopitelně nedají. Může dojít k nevolnosti po narkóze nebo alergické reakci na léky. Vzácně dochází k infekci. Běžné jsou hematomy. Ty ale během krátké doby vymizí.

K jakémukoliv zákroku, který se týká modelace poprsí, je nejlépe se rozhodnout tehdy, pokud už neplánujete žádné děti. Každé těhotenství a následné kojení má na tvar poprsí velký vliv a může ho změnit ve váš neprospěch. Není tím ale řečeno, že plastika prsou před porodem není možná. Nejste-li se svým poprsím spokojena a v budoucnu plánujete další potomky, pak přijďte na konzultaci a jistě najdeme vhodné řešení.

Zmenšení prsou v celkové narkóze trvá přibližně dvě až tři hodiny.

Trápí vás, že vaše prsa už nejsou po porodu tak krásná jako dřív?

Obraťte se na nás a my váš problém vyřešíme k vaší plné spokojenosti.