Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Bělení konečníku

Jako jedno z mála pracovišť v ČR se zaměřujeme na ambulantní bělení konečníku, ošetření které je velmi oblíbené jak u žen, tak mužů.

Cena zákroku od:

od 6 820 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

7 dnů

Bližší informace k zákroku

Bělení konečníku je ambulantní estetická laserová metoda, která se zaměřuje na odstranění pigmentací kolem řitního otvoru jednoduchým způsobem – depigmentačním laserem. Dnes již není žádná oblast ženského nebo mužského těla, kterou bychom nedokázali upravit či zdokonalit. Vlivem stárnutí, genetických predispozic, hormonálními vlivy, kdy tělo nejen ztrácí pružnost, ale hlavně se na kůži projevují i nechtěné pigmentační skvrny, lze využít bělení konečníku pro dosažení rovnoměrného tónu, vyhlazení a zesvětlení.

Bělení konečníku řeší nejen estetickou stránku, ale pomůže i ke zvýšení sebevědomí a prožívání intimních okamžiků naplno.

Bělení konečníku patří k zákrokům ambulantním, miniinvazivním ošetřením. Není nutná hospitalizace. Bělení konečníku probíhá za použití znecitlivující masti. Při působení laserového paprsku dochází k cílenému zasažení a rozbití pigmentu v určené oblasti a ty jsou poté z těla jednoduše odplaveny. Bělení konečníku trvá cca 30 minut a je možné, že je potřeba ošetření pro maximální efekt opakovat.

Depigmentanční laser na bělení konečníku

Laserový paprsek cíleně směřuje na určenou oblast, kterou rozmělní na malinké částice, ty jsou následně pohlceny a odplaveny buněčným systémem, bílými krvinkami. Jde o vysokovýkonný, prémiový laser se stabilním pulzem a variabilní účinností, bez nutnosti narkózy a bez zatížení organismu. Laser získal ocenění FDA, CE.

Výhody zákroku

Ve srovnání s jinými laserovými metodami je zákrok trvalý, bez nutnosti chirurgického zásahu, nezatěžuje organismus. Kromě estetického hlediska působí i psychologicky, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje stav pokožky včetně redukování kontur a tónování kůže. Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními.

 • checkOkamžitý účinek s dlouhotrvajícím efektem
 • checkExkluzivní vysokovýkonný laserový přístroj s ergonomickým tvarem pro precizní řízení
 • checkSjednocení barevného tónu pokožky
 • checkZasažení pigmentu bez poškození okolní tkáně
 • checkBezpečný a komfortní ambulantní zákrok
 • checkNeoperační zákrok bez krvácení, odpadá nutnost antibiotik, analgetik
 • checkBez nutnosti hospitalizace

Průběh ošetření

Zákrok bělení konečníku probíhá ambulantně, bez anestezie. Anální oblast je ošetřena anesteziologickým znecitlivujícím krémem, po cca 30min. působení krému je za pomocí depigmentančních laserových paprsků plocha vybělena a vyhlazena. Po cca 45min. zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

Kontraindikace:

 • Zánět, akutní infekce, bakteriální a venerologická onemocnění
 • Nádorová onemocnění
 • Těhotenství, kojení
 • Alergie, autoimunitní choroby
 • Porucha krvetvorby
 • Diabetes, epilepsie
 • Cévní nemoci, křečové žíly, trombózy
 • Srdeční potíže, kardiostimulátor

Každý zákrok je vždy nutné zkonzultovat s ošetřujícím lékařem, který s Vámi probere postup ošetření a posoudí způsobilost k zákroku.

Před zákrokem

Přesto, že bělení konečníku patří k šetrným zákrokům a je bez potíží snášen, jsou omezení, která Vám ho nedovolují absolvovat.

Po zákroku

Po bělení konečníku se mohou objevit malá zarudnutí či jemné pálení, které během několika hodin vymizí. Bělení konečníku lze pro maximální účinek opakovat. Poté je výsledný efekt trvalý. Prvních 7 dnů není doporučována návštěva bazénu.

Zkrášlovat a omlazovat, kombinovat estetické metody, lze dnes jednoduše. Estetická medicína totiž umí mnohé. Ani očím ukrytá oblast však nemusí zůstávat zahalená a neošetřená. Za bělení konečníku s efektem zesvětlení, omlazení a vyhlazení se nemusíte stydět, jelikož i toto nové a moderní ošetření jde s dobou.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×