LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Omlazení krevní plazmou

Populární omlazení pomocí vlastní krve, tzv. plazmaterapie či plazmalifting, bez použití cizích látek.

Cena zákroku od:

od 5 250 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

2 dny

O zákroku

Moderní doba si žádá moderní metody omlazení. Velmi populární je ošetření pomocí vlastní krve, tzv. plazmaterapie či plazmalifting, bez použití cizích látek. Krevní plazma je se svými protistárnoucími a mimořádně prospěšnými vlastnostmi využívána v estetické a korektivní dermatologii jako jedna z nejbezpečnějších metod pro vyhlazení vrásek a rozjasnění pleti. Základní pravidlo se zakládá rovněž na povzbuzení kolagenových vláken, o které tělo postupem času přichází.

Proč plazmu ano?

Obrovskou výhodou této ojedinělé metody je využívání čisté krevní plazmy, zahrnující růstové regulátory, které mají vliv na vzpružení a omlazení. Tělo není nuceno přijímat žádné cizí látky a přirozenou regenerační cestou je ošetřená kůže oživena. Omlazení krevní plazmou je pomocníkem při řešení problému, jako je nepevná kůže, zahlazuje jemné vrásky, především na krku, na obličeji, v oblasti dekoltu nebo na hřbetní straně rukou, má zároveň preventivní protivráskové účinky, podílí se na hojení ranek či zjemňuje jizvy, strie, a je dokonce nápomocná při léčení akné a péči o vlasy. Mimochodem – plazma je tekutá složka krve, která obsahuje vodu a v ní rozpuštěné organické (vitamíny, hormony, enzymy, minerály) a anorganické části, tudíž jde opravdu o produkt té nejčistší a bohaté formy.

Výhody zákroku

 • checkAmbulantní 30min. ošetření
 • checkBezbolestný, bez nutnosti anestezie (pouze v místním znecitlivění)
 • checkÚčinný výsledek až 12 měsíců
 • checkPřirozená šetrná metoda omlazení a znovuobnovení kůže
 • checkBez nutnosti dalšího zotavování
 • checkČasově a fyzicky nenáročný
 • checkRozjasnění, vyhlazení vrásek, prevence proti stárnutí
 • checkBez uplatnění umělých látek
 • checkOšetření je možné absolvovat kdykoli od jara po zimu

Doporučení klientů - klienti také rádi využívají:

Alternativou omlazení krevní plazmou je také např. ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí. Toto miniinvazivní ošetření dokáže zajistit vypnutí vrásek, jemný nechirurgický facelift, odstranění jizev a strií. Další možností může být invazivnější ošetření CO2 laserem - tzv. frakční resurfacing. Máte zájem spíše o více invazivní až operační metodu? Nabízíme dále klasický chirurgický facelift, který provádíme v šetrné celkové low-flow narkóze.

Průběh ošetření

Omlazení krevní plazmou probíhá tak, že se nejdříve ze žíly odejme malé množství krve, která se poté ve speciální centrifuze za vysokých otáček odstředí tak, aby se z krve získala čistá krevní plazma vydatná na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory, takové, které podněcují buňky vytvářet v kůži nezbytný kolagen a kyselinu hyaluronovou. Na tuto přípravu je potřebných cca 10–15 minut. Několika vpichy mikrojehličkami je následně plazma vpravována do předem označených oblastí kůže jako estetický výplňový materiál. Na ošetřované části těla je před ošetřením nanesen znecitlivující krém. Jde o rychlý ambulantní zákrok, po němž nejsou nutná žádná omezení v běžném životě.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Před zákrokem

Omlazení krevní plazmou není doporučováno v těchto případech:

– Jste po chemickém peelingu nebo po laserovém ošetření
– Pokožka není zdravá, je poraněná
– Při zánětu, infekci nebo nemoci
– Při poruše srážlivosti krve
– Při nádorových onemocněních
– Při poruše krvetvorby

Dva dny před zákrokem není také žádoucí požívat léky proti bolesti nebo zánětu.

Po zákroku

Po omlazení krevní plazmou je důležité ošetřované místo mazat kvalitními ochrannými přípravky s vysokou UV ochranou. Zcela výjimečně může u citlivějších jedinců dojít k malým otokům nebo k začervenání v místě vpichu, které však během několika hodin odezní. Nedoporučuje se vystavovat kůži přibližně týden slunečním paprskům.

Konečný účinek (okamžitý, postupně se rozšiřuje až do cca 4 týdnů po aplikaci) je bezesporu vidět – mladistvější vzhled, obnova a regenerace pokožky, vypnutější kůže, tmavé kruhy pod očima jsou jemnější, jizvy, pigmentové skvrny nebo kožní projevy, např. akné, jsou zmírněny. Pro ještě silnější účinek je zákrok možný 3x za sebou opakovat, ne dřív však než za 4 týdny. A vydrží až rok, někomu i 2!

Ošetření je možné kombinovat i s jinými neinvazivními zákroky, např. s aplikací kyseliny hyaluronové, přičemž tak mohou být jednoduše vyřešeny i silné vrásky.

Přirozené stárnutí pleti k tělu patří, vy si ale můžete prodloužit mládí, a to přirozenou cestou bez přidaných látek.

Věk zde nehraje roli, roli zde hrajete vy.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×