Anatomické neboli kapkovité implantáty a jejich výhody

Skutečnost, že už pacient není pasivním trpitelem, ale lékařovým partnerem a spolupracovníkem, je dobře. Čím volnější však  má lékařův klient ruku, tím důležitější je, aby měl pro svá rozhodnutí dostatek informací. Například při plastické operaci prsou ovšem není finální implantát úplně jednoduchou volbou. Jak se rozhodnout pro konkrétní typ implantátu, když je jich na trhu tolik?

Druhy prsních implantátů

Skoro by se chtělo zajásat, protože navzdory rozměrovým rozdílům a mnoha detailům  se prsní implantáty dělí na dvě základní skupiny – kapkovité a kulaté. Dalšími rozlišujícími prvky u implantátů je jejich povrchová textura, druh silikonu a pochopitelně velikost. Chcete – li mít nová prsa, je bezpodmínečně nutné si brzy ujasnit, ke kterému ze dvou vyráběných druhu se přikloníte:

  • Kapkovité implantáty vypadají jako kapka, to znamená, že svým tvarem maximálně respektují obvyklý přirozený tvar ženského prsu. 
  • Kulaté implantáty naplňují obecnou představu o dokonalých souměrných prsech, se kterými se smrtelnice často nerodí. Prsa jsou směrem od bradavek stejná co do objemu na obě strany; jde vlastně o malé polokoule. Efekt v dekoltu je ohromující, obvykle však bije do očí, že jde o zákrok plastického chirurga.

Kapkovité implantáty jsou opravdu anatomické

Pokud jste si ještě nevšimli, že prsa mají opravdu tvar kapky, podívejte se na ně v zrcadle z profilu. Uvidíte, že se odshora velmi zvolna rozšiřují, největší objem mají zhruba v oblasti bradavek a směrem dolů se mírně, ale ne příliš zužují. Proto se implantáty ve tvaru kapky nazývají anatomické. Opravdu se snaží ctít anatomii a maximálně kopírují výstavbu a tvar prsní tkáně. Dalším jejich plusem je větší kohezivita, to znamená, že lépe drží tvar. Jak se tyto vlastnosti projevují navenek? V obyčejné podprsence jsou prsa plná a ve vykrojeném výstřihu vypadají přirozeně.  

Jestliže chcete pevné a přirozeně vyhlížející poprsí, máte problém s výběrem vyřešen. Zvolte anatomické implantáty.

Způsoby zavedení implantátů

Obvykle se při zavedení nařízne dolní okraj prsního dvorce, podpaží nebo podprsní rýha. Implantát se poté vloží pod prsní sval nebo za prsní žlázu.

 Nemusíte vědět dopodrobna, jak celá operace konkrétně probíhá. Vyberte si zkušeného chirurga, který ví, kam má říznout. S anatomickým implantátem bude výsledek přirozený.

Ceny za různé typy zvětšení prsou

Za kvalitu se platí, proto anatomické implantáty bývají o něco dražší než ty kulaté. Při zvětšení prsou cena zahrnuje práci chirurga, anestezii a další léky, nezbytnou hospitalizaci a další vyšetření a vyšplhá se zhruba na 30 – 40 000. Platba za implantáty celkovou částku zhruba zdvojnásobí. Nicméně když už si necháváte vylepšit prsa, vyplatí se investovat do implantátů, protože cena modelace prsou – zákroku bez implantátů a větších jizev se pohybuje také kolem 50 000 Kč.

Nebojte se investovat do krásy svých prsou. Vyberte nenápadnou kvalitu, spojte modelaci s anatomickým zvětšením.

Anatomické implantáty v diskuzi

Zápatrejte mezi názory vašich předchůdkyň, které už absolvovaly augmentaci prsu,  o tom, jak se jim žije s kapkovitými čili anatomickými implantáty. Nenechte se odradit nižším počtem recenzí. Anatomické implantáty si pořizují spíše dámy, které si střeží soukromí a svých umělých prsou taktně mlčí. 

Související příspěvky