LÉTO PLNÉ SLEV - ušetřete v letních termínech až 20 000 Kč - více informací zde.

ONLINE KONZULTACE - zhodnocení operace plastickým chirurgem zdarma - více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
phone-call

Odstranění chloupků (trvalá epilace) laserem

Účinné odstranění chloupků kdekoli na těle pomocí diodového laseru. Díky zkušenostem našeho pracoviště a výkonnému bezkontaktnímu chlazení je odstranění chloupků prakticky bezbolestné. Odstranění chloupků provádíme již více než 11 let.

Cena zákroku od:

od 690 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Lokální anestezie

time

Délka zákroku:

od 15 min

beautiful

Rekonvalescence:

0 dní

O zákroku

Nežádoucí ochlupení na všech možných místech těla trápí v dnešní době nejednoho z nás. Nejúčinnějším řešením je laserové odstranění chloupků (trvalá epilace) nejen na dolních končetinách, v tříslech, na zádech, ale i na obličeji, kolem rtů, bradě, v podpaží, u mužů na prsou apod.

Neobejdeme se však bez moderní laserové techniky. K ošetření používáme jedinečný vysokovýkonný diodový 808 nm laser v kombinaci s alexandritovým laserem.

Diodový laser versus alexandritový laser či ošetření IPL

Neriskujte popálení a snížený efekt v kosmetických salónech a svěřte se do rukou renomované kliniky estetické medicíny.

Bližší informace k zákroku

Principem metody odstranění chloupků je působení laserového paprsku, který zachytí selektivně pigment v chloupku, projde svrchní vrstvou pokožky, aniž by ji poškodil, až k vlasové cibulce, a tepelným působením ji zlikviduje. V případě světlých nebo slabých chloupků, na které působí zároveň radiofrekvenční vlnění, které se nespojuje s pigmentem chloupku, se za pomoci ochlazování horní vrstvy pokožky daří účinně odstraňovat kořínky včetně cibulek v těch nejspodnějších vrstvách. Jelikož laser působí na chloupky, které jsou ve stádiu aktuálního růstu, je jich při jednom ošetření odstraněno asi třetina, proto je laserové odstranění ochlupení nezbytné opakovat. V závislosti na velikosti ošetřované plochy se zákrok provádí minimálně 7x vždy s časovým rozestupem cca 4 – 12 týdnů, dle druhu ošetřované partie. Proč je nutné opakování ošetření? Při zákroku jsou některé chloupky ve “spící” nebo “vypadávací” fázi, tudíž na ně laser neúčinkuje. Odstraňují se pouze ty, které se nacházejí ve fázi “aktivního růstu”. I přes odpovídající výsledky ošetření u naprosté většiny klientů, není možné vzhledem k tomu, že efektivitu ošetření ovlivňuje mnoho faktorů, poskytnout záruku úspěchu nebo trvalého úspěchu poskytnutého ošetření. Hormonálně ovlivněné chloupky vyžadují vyšší počet ošetření, než je standardem u epilací. V případě epilace vousů je efektivita procedury velmi nízká.

Výhody zákroku

 • checkViditelný účinek s dlouhodobým efektem
 • checkKvalitní diodový i alexandritový laser
 • checkDvojí chlazení
 • checkZbavíte se zarůstání chloupků
 • checkOnline kontrola dotyku hlavice s pokožkou proti popálení

Odstranění chloupků bez bolesti

Odrazuje Vás bolest ošetření odstranění chloupků na jincýh klinikách? U nás se bát nemusíte. Jako jedna z mála klinik v ČR nabízíme zdarma k odstranění chloupků laserem bezkontaktní znecitlivění pokožky pomocí chladícího přístroje.

Průběh ošetření

Zákrok probíhá ambulantně, obvykle bez anestezie či znecitlivění, bez nutnosti rekonvalescence. Na oholené pokožce za pomoci chlazení (chrání vrchní vrstvu pokožky) plynulým pohybem cílí laserový paprsek se speciální vlnovou délkou na vlasovou cibulku a tu zničí. Pro choulostivější místa, jako jsou oblasti na obličeji, podpaží nebo krajina intimních míst lze využít přístroj k ochlazování dané pokožky zcela zdarma.

Specialista

MUDr. JANA VOTRUBOVÁ, Ph.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Vyzkoušejte bezplatné testovací ošetření zdarma

Výsledkům našeho ošetření věříme, proto na rozdíl od kosmetických salónů a ostatních
pracovišť nabízíme testovací ošetření na jednom podpaží zdarma.
Vyzkoušejte efektivitu našeho laseru zcela nezávazně.

Kontraindikace:

 • Zánět, infekce, bakteriální dermatitida, užívání antibiotik
 • Porušení integrity kůže v ošetřované lokalitě
 • Nádorová onemocnění
 • Těhotenství, kojení
 • Alergie, autoimunitní choroby
 • Diabetes
 • Hormonální disbalance
 • Epilepsie
 • Cévní nemoci
 • Kardiostimulátor

Před zákrokem

Šetrný zákrok je bez potíží snášen, je nutné však dodržovat několik pravidel, aby ošetření bylo provedeno co nejlépe. Před zákrokem je potřeba chloupky nevytrhávat, je povoleno je jenom zastříhávat nebo zbavovat holením, jinak bychom nedocílili správné účinnosti laseru. Omezení min. 2 týdny platí i pro čerstvé opálení po pobytu na sluníčku. 24 hodin před zákrokem chloupky úplně vyholte.

Po zákroku

Po ošetření může pokožka vykazovat zarudnutí a mírné otoky. Je žádoucí aplikovaní hydratačních krémů. Po zákroku se vyhněte přibližně 14 dnů opalování, soláriu, bazénům, saunování, aby nedošlo k hypo/hyperpigmentaci kůže. Pokud budete pobývat na sluníčku, chraňte si pokožku kvalitními opalovacími krémy s vysokým ochranným faktorem. Není vhodné také používat do ošetřených oblastí (podpaží) deodoranty s obsahem alkoholu (sprejové), min. 1 den.

Dnešní moderní doba si žádá kvalitní a účinnou techniku, profesionální a lidský přístup. Doby, kdy naši předkové nadměrné či nehezké ochlupení vůbec neřešili, jelikož lasery neznali, je již dávno za námi. Krásná a hladká kůže je rozhodně příjemnější, nejen z estetického, ale i psychického hlediska.

Více informací o odstranění chloupků u nás naleznete na specializované stránce www.epilace-laserem.cz.

Neriskujte ošetření v kosmetických salónech

Neriskujte zbytečně výsledky ošetření a možné zdravotní komplikace. Zvolte si pro odstranění chloupků zázemí prestižní kliniky plastické chirurgie, která může být na rozdíl od kosmetických salónů vybavena také vysokovýkonnými lasery. Vyhněte se popáleninám a špatným výsledkům, které mohou být způsobené čínskými levnými lasery.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
×